Reklama

The solid Gold iPad: Určený tým, pre ktorých je iPad obyčajný!

Marek Šimunek

Už samotné produkty Apple znamenajú určitú formu výnimočnosti. Ak sa však v Apple komunite nájde niekto, komu sa zdá nedávno predstavený iPad až príliš nevýrazný a zároveň nemá ani hlboko do vrecka, môže byť pre neho tou ideálnou voľbou The solid Gold iPad.

iPad Gold Supreme

Stuart Hughes založil svoju spoločnosť už v roku 1971 v anglickom Liverpoole a spolu zo svojou manželkou začal produkovať luxusné varianty rôznych gadgetov, mobilných telefónov alebo televízií. Okrem iných značiek Stuart Hughes uviedol luxusné varianty Apple iPhone 3G a 3GS. Dokonca mu patrí aj prvenstvo za svetovo najdrahší mobilný telefón. Apple iPhone 3GS Supreme Rosa sa predáva za cenu ďaleko presahujúcu hodnotu dvoch miliónov EUR.

iPad Gold Supreme

Luxusnej variante sa nevyhol ani Apple iPad a tak Stuart Hughes vytvoril jeho variantu The solid Gold iPad Supreme. Za cenu vyše 151-tisíc EUR dostanete iPad, ktorého telo je vyrobené z 22 karátového zlata a logo Apple na zadnej strane je zhotovené z 53 diamantov. Takto upravený iPad dosiahne hmotnosť 2 100 gramov. Jeho exkluzivitu určite zvyšuje aj fakt, že je vyrobený v limitovanej edícií desiatich kusov. The solid Gold iPad Supreme vychádza z 64 GB Wi-Fi+3G varianty a zachováva si všetky štandardné vlastnosti iPadu. Ak sa vám takto upravený iPad zapáčil, môžete si ho objednať na stránke Stuarta Hughesa.

iPad Gold Supreme

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.