Reklama

the icon: externá batéria s oceneným dizajnom

Marek Šimunek

Iste ste sa už stretli s tým, že sa vám váš iPhone vybil presne v tej chvíli keď sa to najmenej hodilo a najbližšia zásuvka elektrickej energie bola ďaleko. Takejto situácii sa môžete veľmi rýchlo vyhnúť vďaka externej batérii. Jedným s produktov na trhu je aj riešenie „the icon“, ktoré okrem ocenenia dizajnového riešenia získalo aj certifikáciu priamo od Apple.

the icon

Externé batérie pre iPhone nie sú nijakou novinkou a pomerne často sú riešené ako púzdro pre iPhone, ktoré zabezpečí energiu navyše. Spoločnosť esential TPE však prišla s elegantným riešením pre dobíjanie iPhone so zabudovaným ukazovateľom energie. Inšpiráciou pre dizajn „the icon“ bola ikonka batérie na samotnom iPhone. Pomocou tohto riešenia môžete predĺžiť dobu hovoru na 3 hodiny pre 3G siete alebo až na 7 hodín pre 2G siete. Prípadne pomocou „the icon“ môžete dosiahnuť viac ako 5,5 hodín pre prezeranie internetu alebo 18 hodín pre prehrávanie audio obsahu.

the icon

„the icon“ je vynikajúcim riešením záložného zdroja energie pre iPhone 3G a 3GS a pripája sa priamo do systémového konektoru vášho iPhone. Po pripojení do konektora sa na externej batérii začne automaticky dobíjať energiu vášho iPhone a po odpojení vám pomocou zelených políčok ukáže zostávajúcu energiu. Externá batéria „the icon“ získala ocenie Good Design a tiež bola certifikovaná spoločnosťou Apple a obdržala známku „Work with iPhone“.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.