Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

The Grand Tour sa natáča aj na Slovensku. Na čom sa vozia jeho moderátori?

The Grand Tour sa natáča aj na Slovensku. Na čom sa vozia jeho moderátori?
Zdroj | Amazon Prime Video
Tomáš Šmidák
The Grand Tour sa natáča aj na Slovensku. Na čom sa vozia jeho moderátori?
Zdroj | Amazon Prime Video
Zdroj | Amazon Prime Video

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May, bolí spozorovaní na Slovensku. Natáčajú tu ďalšiu epizódu z populárneho seriálu The Grand Tour.

Pravdepodobne každý z nás už videl alebo aspoň počul o seriáli The Grand Tour. Ten produkuje Amazon a vystupuje v ňom trojica moderátorov, ktorí sú známi najmä vďaka legendárnemu Top Gearu. Za svoje pôsobenie už navštívili niekoľko krajín vrátane Číny, Brazílie či Českej Republiky. Pred pár dňami boli zachytení aj u nás na Slovensku, konkrétne na káve v Žiline.

Zdroj | svetapple.sk

Redakcia svetapple.sk, priniesla ako prvá informáciu, že trio britských moderátorov sa aktuálne zdržuje na území Slovenska. Richard Hammond a Jeremy Clarkson boli zachytení na v Žilinskom podniku Trezor. Chýbal im však kolega James May, ktorý bol „nahradený“ figurínou v závodnej kombinéze.

Pozrite si

Mercedes EQB 350 4 MATIC – rodinný krížnik

Na parkovisku podniku boli spozorované aj autá, na ktorých sa moderátori priviezli. Konkrétne išlo o Chevrolet SSR 2003, ktorý šoféroval Richard Hammond a Mitsuoka Le-Seyde 1991, za ktorého volant sadol Jeremy Clarkson.

Zdroj | svetapple.sk

Ich prítomnosť potvrdil aj sám Jeremy Clarkson na svojom Instagramovom profile, kde zavesil video s huslistom a popisom „Slovakia“.

Následne tiež zavesil niekoľko ďalších fotografií a video, zo svojej jazdy na závodnom špeciály Škoda 1100 OHC 1957, ku ktorému napísal „absolutely fantastic“. S týmto veteránom sa vozil po pristávacej dráhe piešťanského letiska. Na záberoch bol už prítomný aj James May.

Trojica sa ešte predtým ako prišla na Slovensko zastavila aj u našich susedov v Poľsku. Na fotografiách z kaviarne vidno rozložené kamery a štáb, čo naznačuje, že časť novej série bude obsahovať aj zábery zo Slovenska. Ako dlho sa tu ešte zdržia a aké sú ich ďalšie plány, však povedať nevieme.

 

Zdroj