Reklama

Testujeme aplikácie a hry pre OS Android (21. časť)

Dominik Fúsek

Smartfón s Androidom môže byť výbornou pomôckou pre cestovateľov, teda pokiaľ vám v zahraničí neurobí účet za 50 €. Práve na túto oblasť využitia zelených robotov sa pozrieme v dnešných aplikáciách.

Hotels.com

Hotels.com

Pokiaľ si chcete pred cestou zariadiť hotel, táto aplikácia vám poslúži výborne. Umožňuje jednoducho, ale presne vyhľadať hotely (podľa umiestnenia, ceny, počtu osôb, počtu hviezdičiek, hodnotenia užívateľov), zobraziť detailné informácie (popis hotela, popis cesty, blízke atrakcie, vybavenie, služby, ceny, fotografie) a v prípade záujmu si môžete pobyt hneď aj objednať. Aplikácia je plne lokalizovaná do Slovenčiny, bezplatná a vyžaduje internetové pripojenie.

Skyscanner

Skyscanner

Tento program vám zasa pomôže vyhľadať letecké spojenie a rezervovať si letenky. Najskôr zadáte dátumy, miesto začiatku a cieľa vašej cesty a počet osôb. Vyhľadané lety môžete filtrovať podľa leteckej spoločnosti, ceny, počtu medzipristátí či dĺžky letu. Aplikácia má údaje aj o drobných letiskách a podľa výrobcu vyhľadá všetky letecké spoločnosti na svete. Je v češtine, ceny však môže zobrazovať aj v eurách.

Aliens Invasion

Aliens Invasion

V tejto hre sú v úlohe cestovateľov mimozemšťania, ktorí prišli na Zem s jediným cieľom – zožrať vás. Vy sa ale samozrejme nedáte a budete sa brániť jednou z rozsiahleho portfólia zbraní. Obtiažnosť je nastavená ideálne, ovládanie je pohodlné a jednoduché, za utŕžené body môžete nakupovať rezervné životy, muníciu či rovno silnejšie zbrane. Máte teda dobrú motiváciu nenechať sa zabiť.

Aliens Invasion

Testy aplikácií vykonávame na smartfónoch Motorola Fire a HTC Desire HD.

Foto: market.android.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.