Reklama
  • #iOS
  • 3 min.
  • 8.5.2011

Testujeme aplikácie a hry pre iOS (9.časť)

Marek Šimunek

Bohužiaľ tohtoročné Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sa pre náš tím neskončili príliš šťastne a šťastena stála pravdepodobne na strane súperov. To však neznamená, že by sme mali na tento nádherný šport zanevrieť. V dnešnej časti venovanej aplikáciám pre iOS zariadenia vám teda predstavíme trojicu užitočných aplikácií a hier práve z prostredia tohto obľúbeného športu.

Apple iPhone 4

2K Sports NHL 2K11

Túto vynikajúcu hokejovú hru istotne poznajú najmä fanúškovia herných konzol. Základným cieľom hry je vyhrať virtuálny hokejový šampionát pomocou vami vybraného mužstva. Je len na vás, či svoje herné hokejové umenie premeníte na sériu víťazstiev, ktorá vás dovedie až k vysnívanému titulu. Rovnako ako v prípade súrodencov určených pre herné konzoly, zdiela táto hra pre iOS jednoduché ovládanie, ktoré je samozrejme doplnené o vynikajúcu grafiku. Za 2,99 € si okrem šampionátu môžete užiť aj tréningy, nájazdy na bránku súpera alebo si len tak zahrať rýchly zápas s vybraným súperom. Okrem platenej verzie si môžete prostredie a ovládanie hry vyskúšať aj na bezplatnej „lite“ verzii, ktorá je dostupná v App Store.

2K Sports NHL 2K11

Air Hockey Gold

Hra Air Hockey vám je istotne známa. Jedná sa o svojské spojenie biliardu a hokeja, ktoré je dostupné aj pre naše milované zariadenia s nahryznutým jabĺčkom v logu. Hru hrajú vždy dvaja hráči a cieľom je dostať puk do súperovej bránky pomocou odrazov od mantinelu. Nechýba ani podpora Game Centre a tak sa budete môcť o svoje úspechy podeliť s množstvom hráčov na celom svete, prípadne niektorého z najlepších hráčov vyzvať na súboj proti vám. Táto jednoduchá a rýchla hra, pri ktorej môžete stráviť množstvo času je dostupná zdarma v App Store, avšak skutočné potešenie z hry zažijete až keď si ju vyskúšate ne iPade. Jeho veľká obrazovka je priam predurčená na hranie obdobných hier.

Air Hockey

Hockey Tips

Doteraz ste sa na hokej iba pozerali a radi by ste sa všetky tie triky na ľade naučili aj vy? Nie je nič jednoduchšie. Vďaka aplikácií Hockey Tips získate vo vašom iPhone alebo iPode Touch vlastného osobného hokejového trénera. Aplikácia v sebe obsahuje viac ako 60 videí, ktoré sú doplnené o špeciálne inštrukcie. Tie vám pomôžu zlepšiť si vaše hokejové zručnosti v rôznych oblastiach ako napríklad v korčuľovaní samotnom, prihrávkach, strieľaní na bránu, vedení puku po ľade, ofenzívnej ale aj defenzívnej hre a množstve iných činností spojených s hokejom. Aplikácia Hockey Tips je platená a jej cena je 2,39 €.

Hockey Tips

Fotky: iTunes

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.