Reklama
  • #iOS
  • 2 min.
  • 5.5.2012

Testujeme aplikácie a hry pre iOS (62.časť)

Marek Šimunek

Opätovne tu máme pondelok a oddýchnutý po víkende sa môžeme pustiť do pracovného týždňa. Tak ako už býva zvykom aj dnes máme pre vás dvojicu aplikácií pre vaše iOS zariadenia. Ukážeme si aplikáciu, ktorá združuje slovenské aplikácie v App Store na jednom mieste a tiež sa vyberieme na nákup v sieti hypermarketov Tesco.

Apple iPhone 4

Aplikácie v slovenčine

Ak by ste radi podporili slovenských vývojárov, prípadne si až tak dobre nerozumiete s anglickým jazykom je aplikácia „Aplikácie v slovenčine“ priamo určená pre vás. Na jednom mieste v nej nájdete združené všetky slovenské aplikácie, pričom nechýba možnosť ich roztriedenia podľa dátumu vydania, kategórie, alebo obľúbenosti. Momentálne v nej nájdete zoznam viac ako 220 slovenských aplikácií, pričom denne pribúdajú nové aplikácie. Potešením je možnosť použitia filtrov pre zobrazenie platených alebo bezplatných aplikácií, optimalizovaných aplikácií pre použitie s RETINA displejom, alebo zobrazenie zľavnených aplikácií. Aplikáciu „Aplikácie v slovenčine“ nájdete za 0,79 €   v App Store.

Aplikácie v slovenčine

Tesco Stores SR a.s.

Pravidelne nakupujete v sieti hypermarketov Tesco? Potom by vo vašom smartfóne istotne nemala chýbať aplikácia Tesco Stores a.s., vďaka ktorej budete mať vždy pri sebe aktuálne akcie a ponuky. V aplikácii nájdete vyobrazené aktuálne akciové ponuky nielen z letáku ale aj v rôznych kategóriach. Samozrejme nechýba vyhľadávanie hypermarketov podľa vašej aktuálnej polohy, prípadne priame vyhľadávanie tovaru rozdeleného do kategórií. Potešením je, že priamo v aplikácii si môžete vytvárať aj zoznam tovaru, ktorý chcete nakúpiť. Vďaka tomu už nezabudnete na nič čo ste si chceli kúpiť. Aplikácia Tesco Stores SR a.s. je v App Store dostupná zadarmo.

Tesco Stores SR a.s.

Foto: autor

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.