Reklama
  • #iOS
  • 2 min.
  • 15.4.2012

Testujeme aplikácie a hry pre iOS (58.časť)

Marek Šimunek

Po veľkonočnom oddychu a kratšom týždni opätovne prichádzame s dvojicou aplikácii, ktoré by nemali ujsť vašej pozornosti. Dnes sa teda pozrieme na spôsob ako si bezplatne zmeniť svoje obyčajné auto na superšportové a tiež si ukážeme aplikáciu pre milovníkov Formule 1.

The new Apple iPad 64 GB Wi-Fi+4G

XLR8

Aj vy ste vždy túžili po vlastnom luxusnom športovom aute? Vďaka bezplatnej aplikácii XLR8, ktorú si môžete stiahnuť v App Store si tento sen môžete konečne splniť. K tomu aby ste sa mohli cítiť tak ako keby ste práve šoférovali posledný model superšpotového auta vám postačí pripojiť váš smartfón k audio sústave vášho auta a užívať si zvuk ako keby ste sedeli v tom najdrahšom športovom aute. Aplikácia totižto využíva integrovaný akcelerometer a GPS modul vo vašom iOS zariadení aby verne napodobňovala zvuk auta pri akcelerácii, brzdení a iných činnostiach, ktoré s autom vykonávate. V základnej verzii máte k dispozícii iba jeden zvuk, ale za ceny začínajúce na 0,79 € si môžete zakúpiť ďalšie a získať tak zvuk pretekárskeho auta NASCAR, Fordu GT40, alebo talianskych superšportov Ferrari a Lamborghini.

XLR8

F1 2012 Timing App

V prípade, že aj vy patríte k fanúšikom Formuly 1 istotne by ste si nemali nechať ujsť oficiálnu aplikáciu F1 2012 Timing App, ktorá vám prináša vždy aktuálne informácie o dianí v tejto automobilovej súťaži. Na jednom mieste tak získate informácie o práve prebiehajúcej veľkej cene, pripravovaných podujatiach, ale aj o jednotlivých bodových hodnoteniach tímov, jazdcov a poradí konštruktérov. Pokiaľ by ste tieto informácie chceli vidieť v živej aktualizácii budete si musieť zakúpiť virtuálnu vstupenku na celý seriál F1 pre tento rok, ktorá však stojí až 22,99 €, čo môže množstvo fanúšikov odradiť. Aj v bezplatnej verzii však získate prístup k novinkám z diania F1 a k aktuálnemu poradiu.

F1 2012 Timing App

Foto: Autor

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.