Reklama
  • #iOS
  • 4 min.
  • 3.4.2011

Testujeme aplikácie a hry pre iOS (4.časť)

Marek Šimunek

Dnešný článok venovaný iOS aplikáciam bude akýsi magický. Je totižto štvrtým pokračovaním a dnes je 4. apríla. Prehnané množstvo štvoriek však nič nemení na tom, že aj tento pondelok vám prinášame trojicu aplikácií, ktoré by nemali ujsť vašej pozornosti. Spolu sa teda pozrieme na vynikajúceho multiplatformového správcu úloh, pošleme priateľom pohľadnicu k sviatku a tiež sa z nás stane pokrová legenda.

 

Pohľadnice

Už samotný názov aplikácie Pohľadnice napovie veľa o jej určení. Za pomerne malú cenu 0,79 € získate bohatý katalóg pohľadníc určených pre rôzne príležitosti. V kategóriach nájdete pripravené šablóny pre pohľadnice na oslavu narodenín, priania k sobášu, meninám, halloweenu, valentínky, ale tiež veľkonočné, vianočné a novoročné pohľadnice. Po výbere pohľadnice podľa vašich požiadaviek a oslavovaného sviatku stačí zadať vlastný text, alebo prianie. V priebehu niekoľkých sekúnd tak máte vytvorenú originálnu pohľadnicu, ktorú môžete milovanej osobe, či priateľom odoslať pomocou emailu alebo pomocou sociálnej siete Facebook. Moderným a originálnym spôsobom blahopriania k sviatku ukážete všetkým priateľom, že na nich myslíte a istotne ich potešíte.

Pohľadnice iOS

Wunderlist

Wunderlist nie je ani tak aplikácia ako vynikajúca služba pre množstvo nie len mobilných platforiem, ktorá zabezpečí synchronizáciu vašich úloh medzi všetkými vašimi zariadeniami. Ak teda hľadáte spôsob ako spravovať svoje úlohy zaradené do rôznych kategórií je práve Wunderlist tou správnou voľbou. Oproti konkurenčným riešeniam má totižto niekoľko výhod. Tou prvou je istotne to, že aplikácia a sj služba samotná sú dostupné zadarmo a druhou nespornou výhodou je, že ho môžete využiť takmer na všetkých platformách vrátane počítačových aplikácií pre Microsoft Windows a Mac OS X, alebo jednoducho cez akýkoľvek prehliadač podporujúci štandard HTML5. Okrem jednoduchého pridávania a spracovávania už zadaných úloh tak vďaka tejto službe získate aj online synchronizáciu vašich úloh a automatické zálohovanie všetkých úloh. Jednotlivé úlohy si môžete triediť podľa zložiek, zadávať im dátum splnenia aj pripomenutie, pričom pripomienka vám bude následne zaslaná na vami stanovený email. Pri plnení stanovených úloh určite využijete aj rýchle zobrazenie úloh, ktoré sa viažu k aktuálnemu dátumu alebo zobrazenie nesplnených úloh po termíne.

Wunderlist iOS

World Series of Poker Hold&#039em Legend

Ak patrí poker medzi vaše obľúbené hry, nemala by vo vašom mobilnom miláčikovi chýbať hra Wordl Series of Poker Hold&#039em Legend. Vašou úlohou je postupne budovať svoje pokrové znalosti od počiatkov v lokálnych baroch až po svetové podujatia série WSOP v najznámejších kasinách sveta. Postupne ako bude narastať vaše konto budete odmeňovaný nielen finančne ale vám budú sprístupnené aj nové podujatia s vysokými stávkami. Hra je doplnená o efektné animácie a vašu koncentráciu sa budú snažiť znížiť známe pokrové legendy vtipnými hláškami a narážkami na vašu osobu. Okrem budovania svojej pokrovej kariéry si môžete zahrať aj proti kamarátom v dueloch, tzv „Heads Up“, kde si môžete zvoliť či chcete hrať na jednom zariadení alebo na dvoch prepojených pomocou Bluetooth. Okrem platenej verzie, ktorá je dostupná za 0,79 € si môžete vyskúšať hru aj v obmedzenej verzii, ktorú nájdete v App Store zadarmo.

World Series of Poker Hold&#039em Legend iOS

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.