Reklama
  • #iOS
  • 3 min.
  • 23.7.2011

Testujeme aplikácie a hry pre iOS (20.časť)

Marek Šimunek

Dvadsať je krásne okrúhle číslo. A presne dvadsiatu časť nášho seriálu venovaného aplikáciám pre iOS práve dnes čítate. V dnešnej časti sa spoločne pozrieme na aplikáciu, ktorá vám pomôže sa pripraviť na záverečné testy v autoškole, naučíme sa ako sa vyhnúť tomu aby sme príbuzným kúpili veľké oblečenie a skontrolujeme si spotrebu dát v iPhone.

Apple iPhone 4

My Data Usage Pro

Pokiaľ na svojom iPhone nemáte neobmedzený dátový paušál a zabudovaný systém merania prenesených dát sa vám zdá až prehnane jednoduchý, máme pre vás jednoduché riešenie. Aplikácia My Data Usage Pro sa totižto postará o to aby ste na svojej faktúre neboli prekvapený z účtovanej sumy za prenesené dáta. Aplikácia My Data Usage Pro, ktorá je App Store dostupná za viac ako výhodnú cenu 0,79 €, totižto ponúka bohaté možnosti merania prenesených dát cez mobilnú sieť ale aj Wi-Fi. Nechýba ani možnosť nastavenia dátumu fakturačného obdobia doplnená o možnosť automatického vynulovania počítadla a možnosťou nastavenia upozornenia po prekročení určitej hranice predplatených dát. Aplikácia je kompatibilná s Apple iPhone ale aj Apple iPadom a okrem presného zobrazenia prečerpaných dát vytvára aj analýzu predpokladanej spotreby dát na základe vášho využívania dátového programu. Ak teda máte predplatený iba určitý objem dát je My Data Usage Pro práve tou aplikáciou, ktorá by vo vašom iOS zariadení nemala chýbať.

My Data Usage Pro

Sizer

Radi by ste svojím blízkym z dovolenky alebo služobnej cesty doniesli ako darček oblečenie, ktoré by ich potešilo ale vždy zabudnete na to akú veľkosť daná osoba nosí? Nie je nič jednoduchšie ako mať vo svojom iPhone nainštalovanú aplikáciu Sizer, ktorá je v App Store dostupná za 0,79 €. V aplikácii si môžete vytvoriť profily svojich blízkych, pričom ku každej osobe si môžete poznačiť rozmery šiat, topánok a rôzne iné veľkosti oblečenia, pričom nechýba ani automatický prevodník rozmerov na hodnoty používané v iných krajinách, ako napríklad USA, UK, Japonsko alebo Rusko. V budúcnosti sa teda už nebudete musieť obávať toho, že zabudnete na veľkosť nohavíc vašej manželky alebo domov donesiete kostým, ktorý jej bude príliš veľký.

Sizer

Autoškola testy SK

Ak si ako darček k prekročeniu hranice dospelosti chcete dopriať vodičské oprávnenie, istotne mi dáte za pravdu, že prípravu na záverečné skúšky nie je dobre podceňovať. Aj v tomto vám môže pomôcť váš iOS smartfón. V App Store sa totižto objavila aplikácia Autoškola testy SK, ktorá ako už jej samotný názov napovedá slúži k zjednodušeniu prípravy na skúšky pre získanie vodičského oprávnenia. Ak už máte testy dávno za sebou, môže vám táto aplikácia poslúžiť na overenie si vašich znalostí z cestnej premávky. Aplikácia obsahuje 35 testov na vodičské oprávnenie skupiny „B“, pričom každý jeden test je časovo limitovaný na 20 minút, čo je jedna z podmienok pre úspešné zvládnutie záverečných skúšok v autoškole. V nastaveniach aplikácie si môžete navoliť, či sa má každá jednotlivá otázka vyhodnotiť ihneď po zodpovedaní alebo až na konci celého testu. História aplikácie obsahuje všetky vykonané testy aj s jednotlivými výsledkami. Aplikáciu Autoškola testy SK nájdete v App Store za cenu 2,99 €.

Autoškola testy SK

Fotky: iTunes

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.