Reklama

Tesco mobile s minútou hovoru za 1 eurocent?

Števo Porubský

Tesco mobile dáva svojim zákazníkom volania za 1 eurocent za minútu vo vlastnej sieti. Bez viazanosti, bez faktúr, bez mobilu… prídete, kúpite a voláte. Len komu? Operátorovi akosi chýbajú zákazníci.

 Tesco mobile

Virtuálny operátor Tesco mobile, podobne ako aj ostatní, patrí medzi tých najmenších poskytovateľov mobilných telekomunikačných služieb. Nový a jasne prehliadnuteľný krok na zvýšenie zákazníckej bázy mu však môže priniesť nových zákazníkov. Veď volania vo vlastnej sieti za 1 eurocent za minútu, hoci aj pri tarifikácii 60+1. Tá mimochodom znamená, že sekundová tarifikácia sa začína až po prvej prevolanej minúte. Tiež aby ste nezabudli, po 30 minútach hovoru vám operátor hovor ukončí kvôli „bezpečnosti“. Každopádne, vo vlastnej sieti je to bezkonkurenčná cena, pretože sa nepotrebujete ani viazať, ani sledovať čas kedy voláte, ani kupovať balíčky, ktoré vám dovolania „bezplatné“ volania. A okrem toho máte CLIP zadarmo. Ako z vystrihnuté z reklamy. Stačí už len nahovoriť známych, aby mali i SIM kartu Tesco mobile. To už bude náročnejšie.

 Tesco mobile

Druhou novinkou je zníženie ceny SMS správy do akejkoľvek siete v SR na 5 eurocentov. Volania do ostatných sietí v SR a pevných sietí v EÚ sú spoplatnené sumou 0,10 €/min. Cena za 1 MB dát je 0,95 €. Ďalšie ceny si môžete pozrieť priamo na webe operátora. Tesco mobile zároveň potvrdil, že sa nejedná o dočasnú akciu, ale o úpravu trvalej tarifikácie. Zaujímavé je aj porovnanie cien s konkurenciou, ktoré alternatívny operátor ukazuje na svojej web stránke. So zmenou tarifikácie operátor tiež pripravil štvoricu low-endových telefónov v akciovom balíčku so SIM kartou zadarmo:

–          Samsung E1080                                            21,99 €

–          Samsung E2152                                            54,99 €

–          Samsung S5230                                             79,79 €

–          Nokia C1-01                                                  49,99 €

Foto: Tesco mobile

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.