Tenký biznis All-in-One Lenovo ThinkCentre X1

ZDROJ | Lenovo

Ak máte zálusk sa výkonné biznis desktopové zariadenie, zbystrite pozornosť. Lenovo totiž na výstave CES 2016 predstavilo jeden z najtenších stolových počítačov na svete ThinkCentre X1. Toto All-in-One zariadenie s hrúbkou hliníkového tela iba 11 mm, bolo podrobené špeciálnym testom odolnosti MIL-SPEC a tiež bolo testované v extrémne prašnom a špinavom prostredí po dobu 8 hodín, čo malo simulovať desať rokov používania v kancelárii.

RECENZIALenovo ThinkCentre X1 AIO – elegán nielen pre biznismenov

Pozrite siLenovo ThinkPad X1 Yoga – aj biznis sféra má svoju jogu

ThinkCentre X1 využíva operačný systém Windows 10 a je vybavený je 23,8-palcovým Full HD 1 080p IPS displejom s technológiou anti-glare. V ponuke konfigurácií budú aj procesory Intel Core i7 šiestej generácie, operačná pamäť do kapacity 16 GB a vnútorné úložisko v troch prevedeniach: klasický pevný disk, SSD disk alebo hybridný disk.

Pozrite siLenovo ThinkPad X1 Tablet – prvý pracovný tablet s projektorom

Ako sme na začiatku spomenuli, ThinkCentre X1 je prezentovaný ako počítač pre biznis sféru. Zodpovedá tomu niekoľko ďalších charakteristík. Integrovaná Full HD web kamera so samostatným manuálnym tlačidlom zabraňujúcim jej vzdialenému ovládaniu bez vedomia používateľa, je certifikovaná pre Skype for Business. Dual Array mikrofón je vybavený technológiou potláčajúcou okolitý šum prostredia a 2x 5W reproduktory disponujú technológiou Dolby Audio.

Z konektivity sú u ThinkCentre X1 samozrejmosťou USB 3.0 porty, HDMI, 7-in-1 čítačka kariet, LAN a aj Intelligent DP Port. Na bezdrôtové pripojenie poslúži 2 x 2 Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth. Lenovo ThinkCentre X1 bude na trh uvedený v marci 2016 za cenu od 1 299 €.

https://www.youtube.com/watch?v=8as5MMtnFCY

Komentáre k článku