Vykúzlite svojim blízkym úsmev na tvári pomocou týchto vtipných smajlíkov

Určite ste už zachytili náš pravidelný denný seriál o význame smajlíkov. Pri príležitosti svetového dňa smiechu sme pre vás vybrali tie, ktorými vykúzlite svojim blízkym úsmev na tvári.

Pozrite siPoznáte význam smajlíkov? Čo predstavuje tento? 🖤

Svetový deň smiechu sa oslavuje od roku 1998.  Prvýkrát sa oslavoval v Indii z iniciatívy Dr. Madana Katariu, zakladateľa jogy smiechu. Podľa prieskumov sa denne zasmejeme až 17-krát, pričom sa pri tom posilňuje pamäť a kognitívne funkcie.

Ku svojej četovej správe dnes pridajte jeden z vtipných smajlíkov a vykúzlite nimi svojim najbližším úsmev na tvári.

Zdvihnutý prostredník

Rozhodne vtipný smajlík vztýčeného prostredného prsta. Vykúzliť úsmev na tvári sa dá aj v úvodzovkách a preto tento smajlík nemôže v našom výbere chýbať.

V niektorých západných kultúrach je používané ako hrubé alebo urážlivé gesto. Prostredník má symbolizovať mužský pohlavný orgán a skrčené prsty po oboch stranách predstavujú semenníky.

Broskyňa

Tento smajlík rozhodne poteší každú ženu. Nezabudni to však poslať takej, ktorá tento dvojzmysel odhalí, aby skutočne ten úsmev na tvári bol.

Emoji znázorňuje šťavnatú broskyňu zobrazenú so zelenými listami a občas aj stonkou. V modernej konverzácii sa týmto emoji môže vyjadriť ženský zadok.

Baklažán

Keď potešiť ženu, tak prečo nie aj muža, že áno? Opäť odporúčame to poslať niekomu, kto vytuší, že na obrázku nie je len obyčajný baklažán, ale že ide o dvojzmysel. V modernej konverzácii sa týmto emoji môže vyjadriť aj mužsky pohlavný orgán.

Párty smajlík

Svetový deň smiechu treba osláviť, ideálne smiechom a poriadnou párty. Práve na tú môžeš svojich najbližších pozvať týmto trefným smajlíkom.

Žltá tvár s párty klobúkom, ktorá trúbi a okolo hlavy jej lietajú konfety. Používa sa na oslavu radostných udalostí a všeobecnejšie na užívanie si párty a večierkov.

Bláznivý smajlík

Ďalšieho tu máme smajlíka, ktorý robí hlúpu grimasu. Žltá tvár s veľkým úškrnom, veľkými očami, pričom jedno je väčšie a obe škúlia. Znakom je aj naklonená tvár a vyplazený jazyk. Predstavuje činnosti ako bláznivé hranie, zábava alebo párty. Zobrazuje aj bláznovstvo a hravosť.

Hovienko

Nič nerozveselí človeka viac ako hrudka hovienka s očami a širokým úsmevom. Práve tento patrí medzi najpoužívanejších smajlíkov, tak prečo ho nepoužiť ani v tento deň.

Hovienko v tvare točenej zmrzliny s veľkými očami a úsmevom môže byť použité na znázornenie výkalov alebo tiež vyjadrovať rozmarnosť alebo hlúposť.

Určite tiež nezabudnite sledovať aj naďalej náš denný seriál o smajlíkoch a ich význame, ale čo je najdôležitejšie, nezabudnite sa smiať!

Pozrite siAký smajlík sa vám páči? Dnes majú Emoji medzinárodný deň

Komentáre k článku