Vieme, kde kúpite viac ako o 57 % lacnejšie Galaxy Buds+

Plne bezdrôtové slúchadlá sú obľúbeným gadgetom a patria takpovediac medzi povinnú výbavu súčasníka. Na trhu je ich obrovské množstvo, čo potvrdzuje aj náš nedávny megasúboj. Spoľahlivé a obľúbené TWS slúchadlá ponúka tradičná značka Samsung. Ich minuloročný model Galaxy Buds+ sme našli v ponuke s parádnou, viac ako 57 % zľavou!

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Samsung Galaxy Buds+ nedávno nahradil nový model Galaxy Buds2, to však vôbec neznižuje ich vynikajúce vlastnosti a dobrý zvuk, o čom sme sa presvedčili priamo v redakcii. Slúchadlá majú 2-pásmové reproduktory a prinášajú detailný a dynamický zvuk nielen vo vyšších frekvenciách, ale i v basových.

V aplikácii (Android aj iOS) si môžete nastaviť zvukovú charakteristiku podľa vášho vkusu, no zrejme nie som jediný, ktorému najviac vyhovuje dynamický režim. Galaxy Buds+ ponúkajú ovládanie dotykovými gestami. Jedno poklepanie zapne prehrávanie, dvojité klepnutie začne prehrávať ďalšiu skladbu, trojité prehrá predchádzajúcu pieseň. Nechýba gesto, ktorým si zmeníte intenzitu hlasitosti.

Pozrite siSlúchadlá Samsung Galaxy Buds+ vás v štichu nenechajú

Slúchadlá môžete nabíjať cez USB-C port, bezdrôtovo, ale i reverzne z podporovaných smartfónov pomocou funkcie Wireless PowerShare. Na jedno nabitie vydržia 11 hodín, spolu s dobíjacím puzdrom získate až 22 hodín. Slúchadlá síce nemajú ANC, ale ponúkajú funkciu Ambient Sound. Pomocou nej si viete zvoliť, akú intenzitu okolitého zvuku chcete počuť v slúchadlách. Ak je zapnutá, môže byť nízka, stredná, alebo vysoká.

Slúchadlá Samsung Galaxy Buds+ sa bežne predávajú za 169,00 €, no aktuálne ich kúpite od 72,00 €. To je zľava vo výške 57,4 %. Za lepšiu cenu ich momentálne nekúpite nikde na Slovensku. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku