Vianoce so Samsungom sú stávkou na istotu

ZDROJ | Pixabay

O mesiac sú tu Vianoce a vy možno už teraz v predstihu uvažujete, čo urobí radosť vaším najbližším. Lásku a človečinu vám sprostredkovať nedokážeme, ale máme tu niekoľko zaujímavých a trendových tipov.

ZDROJ | Pixabay

Vianoce bez rozprávok? Ani náhodou! Práve tie prinášajú tú nezameniteľnú atmosféru, keď celá rodina spolu sleduje známe príbehy medzi dobrom a zlom.

Krásny a ostrý obraz vám do príbytku priniesie televízor Samsung série Q70T (2020). Na svoje si prídu nielen milovníci filmov, ale aj hráči. Hry v 4K rozlíšení pobežia plynulo vďaka funkcii AMD FreeSync. Obrazu pomáha umelá inteligencia, takže aj staršie filmy si budete môcť pozrieť v 4K kvalite. K dobrému obrazu potrebujete perfektný zvuk, ten vám zabezpečí funckia AVA – automaticky zosilní hlasy, všetky dialógy budete počuť zreteľne, akoby sa odohrávali pri vás. Tento skvelý model si môžete kúpiť už od 759 €.

Tenký TV série Q70T (2020) od Samsungu uspokojí každého člena domácnosti.ZDROJ | Samsung

Ak máte veľa obsahu na výšku a nebaví vás pozerať sa na široké postranné pruhy, je pre vás ako stvorený QLED TV Samsung The Sero. Tento model má obrazovku, ktorá sa dá otočiť aj o 90°, vďaka čomu môžete sledovať videá a fotografie snímané na výšku. Televízor si vás tiež získa plným zvukom vďaka 60 W 4.1 audio systémom. The Sero si môžete kúpiť za 1 599 €.

ZDROJ | Samsung

Samsung tento rok priniesol viecero zaujímavých smartfónov. Napriek tomu z nich niekoľko vyčnieva. V provm rade je to najvýkonnejší Note v histórii – Galaxy Note20 Ultra 5G. Ponúka vylepšené S Pen, má inteligentnú batériu s kapacitou 4 500 mAh a je už pripravený na príchod 5G. Toto delo si môžete kúpiť od 1 299 €.

Skladacím smartfónom patrí budúcnosť – absolútnou technologickou lahôdkou je smartfón Samsung Galaxy Z Fold2 5G. Vy si ho môžete užiť už tieto Vianoce. V zloženom stave má Galaxy Fold2 5G len 6,2″, keď potrebujete väčšiu uhlopriečku, jeho rozložením získate až 7,6″. Funkcia App Continuity sa postará, že po roztvorení všetky aplikácie z vonkajšieho displeja sa otvoria na vnútornom. Novinku si môžete kúpiť za 1 999 €.

Zlatú strednú cestu predstavuje Samsung Galaxy S20 FE. Má 6,5″
FHD+ Infinity-O displej so 120 Hz frekvenciou. Pochváliť sa môže odolnosťou s certifikátom IP68 a 4 500 mAh batériou. Vzadu má trojicu fotoaparátov, predný ponúka až 32 Mpx rozlíšenie. Na výber je v šiestich štýlových farbách, predáva sa už od 649 €.

Kto neprepadol kúzlu tabletov, zrejme ešte nemal v ruke niektorý zo skvelých modelov od Samsungu. Jedným takým je aj výkonný pracant Galaxy Tab S7 Wifi. Super AMOLED displej, Qualcomm Snapdragon 865+, 8 000 mAh batéria či Dolby Atmos so štyrmi reproduktormi a zvukom od AKG nenechá nikoho chladného. Môžete si k nemu dokúpiť klávesnicu, ktorá slúži aj ako puzdro a získate ultraprenosný notebook. Galaxy Tab S7 kúpite od 699 €.

Podelíme sa s vami o malé tajomstvo. Tento rok budú veľkým vianočným hitom inteligentné hodinky. Kto ich ešte nemá, určite pokukuje po nejakom šikovnom modeli, tak prečo by ste mu neurobili radosť už túto zimu? Samsung Galaxy Watch3 je našim tajným tipom. Majú všetko, čo sa od moderných hodiniek očakáva – či už ide o trendový dizajn, monitoring zdravia, vodeodolnosť, širokú paletu funkcií alebo dobrú výdrž na jedno nabitie. Samsung Galaxy Watch3 kúpite už od 429 €.

ZDROJ | Samsung

K nášmu životu akosi neodmysliteľne patria slúchadlá – a ak hovoríme o slúchadlách, nemyslíme tým káblikové, ktoré viac rozmotávate, ako používate. Teraz máme na mysli slúchadlá s veľmým S, čo potvrdil aj náš test. Ak hľadáte to najlepšie, nič iné ako Samsung Galaxy Buds Live vás neuspokojí. Zvuk vyladili experti z AKG, ponúkajú aktívny filter hluku a na jedno nabitie vydržia 6 hodín. S dobíjacim puzdrom je to až 21 hodín. Galaxy Buds Live môžete kúpiť za výhodnú cenu 189 €.

Článok sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Samsung Electronics.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku