AKO si užiť fitness náramky a smart hodinky

Kde je tá doba, kedy ste si museli všetky športové aktivity pracne zapisovať, aby ste si neskôr dokázali porovnať svoje výkony. Dnes všetko za nás sledujú moderné gadgety, pričom nielen športovci radi naplno využívajú výhody fitness náramkov a inteligentných hodiniek. Ako fungujú sa dozviete v novej časti série videí NAY manuál.

Fitness náramky sú najdostupnejšou možnosťou, ako si môžete merať nielen rôzne pohybové aktivity a získané údaje si ukladať do aplikácie vo vašom smartfóne. Tie najlacnejšie vás totiž vyjdú iba na 20 eur.

Ak máte možnosť investovať do vášho gadgetu na ruku viac eur, rozhodne sa zamyslite nad kúpou inteligentných hodiniek. Ich výhodou sú určite bohatšie funkcie, možnosť využívania rôznych aplikácií, ale aj väčší displej.

Žiadny fitness náramok či inteligentné hodinky si však naplno neužijete bez aplikácie pre smartfón, pomocou ktorej môžete hodinky ovládať a nastavovať. Pozrite si NAY manuál, kde sa na možnosti fitness náramkov, inteligentných hodiniek a ich aplikácií pozrieme podrobnejšie.

https://youtu.be/8yW5t167YUs

ZdrojNAY

Komentáre k článku