Top robotický vysávač Roomba i7+ s auto vysýpaním kúpite so zľavou 638 €!

ZDROJ | iRobot

Takú zľavu sme tu ešte nemali! Hoci bežne vám ponúkame v pravidelnom seriáli ZĽAVY zlacnené produkty so zľavami cez 50-60 %, len málokedy sa v nich objaví robotický vysávač. A už vôbec nie jeden z najlepších robotických vysávačov na trhu, niekdajšia vlajková loď iRobotu, Roomba i7+. Tú teraz môžete kúpiť so zľavou cez 53 %, čo predstavuje až sumu 638 €!

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené v pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50% zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

ZDROJ | iRobot

O iRobot Roomba i7+ je zbytočné sa rozpisovať, pred pár rokmi sme ju podrobili veľmi podrobnému testu. Je však dobré vedieť, že ide o vlajkovú loď amerického výrobcu, ktorú nahradil ešte prepracovanejší, ale aj poriadne drahší model Roomba s9+.

ZDROJ | iRobot

Hoci Roomba i7+ nemá nový tvar, je podstatne lepšia, ako predošlé vlajkové lode. Veľkou novinkou je automatické vyprázdňovanie, na ktoré slúži základňová stanica Clean Base. V nej je druhý vysávač, ktorý vysaje nečistoty zo zbernej nádobky Roomby i7 do väčšieho sáčku. Ten potom stačí raz za čas vybrať a vyhodiť. Odpadá tak akákoľvek manipulácia s prachom pri vysýpaní zbernej nádobky z vysávača.

ZDROJ | iRobot

Inou výhou je aj umývateľná zberná nádoba z vysávača. Ak by Roomba i7 aj zhltla niečo lepkavé, mokré a pod., nádobku stačí umyť pod tečúcou vodou. „Počas týždňa testovania som inak objavil ďalšiu novinku – Roomba i7 a i7+ vie ísť aj na čierny koberec! Veľkým plusom je tiež appka iRobot HOME (v CZ), ktorá pre i7 a i7+ ponúka nové funkcie. Úplnou novinkou Roomby i7 a i7+ je možnosť tvorenia mapy priestoru technológiou Imprint, v ktorom vysáva. Nová Roomba má batériu na cca 75 minút vysávania, čo jej stačí na cca 80 m² priestoru s viacerými prekážkami. Ak priestor nestihne povysávať, vie sa sa ísť dobiť a dovysávať zvyšok neskôr,“ písali sme v recenzii Roomby i7+.

ZDROJ | iRobot

Robotický vysávač iRobot Roomba i7+ je možné teraz kúpiť s cenou od 561 €. To je oproti pôvodnej cene 1 199 € pokles o 53,2 % a teda 638 €. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku