Premakané bezdrôtové herné slúchadlá od HyperX aktuálne so zľavou 46 %

ZDROJ | HyperX

Hráčska komunita sa stále rozrastá a s ňou aj spoločnosti, ktoré pre túto skupinu vytvárajú špičkové príslušenstvo. Spoločnosť HyperX má vo svojom portfóliu bezdrôtové herné slúchadlá Cloud Flight, ktoré sú aktuálne až o 46 % lacnejšie.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Firmu HyperX netreba nijako zvlášť predstavovať a je obľúbená najmä v hráčskej komunite, pretože produkuje herné príslušenstvo, ktoré si obľúbili hráči z celého sveta. Inak tomu nie je ani pri bezdrôtových herných slúchadlách HyperX Cloud Flight.

Na hlave ich môžete mať aj dlhé hodiny, pretože ich hmotnosť je len 315 gramov a pomáha k tomu aj mäkké vystuženie koženkou. Celá konštrukcia je potom ešte vystužená hliníkom. HyperX sa tu zameralo aj na kvalitu zvuku a nasadilo 50 mm meniče s mohutnými basami, a tak niet divu, že sa tu dočkáme naozaj kvalitného prednesu, takže nič vám v hre už neunikne. Neboli by to správne herné slúchadlá bez RGB podsvietenia. To si viete nastaviť v aplikácii HyperX NGEUNITY.

ZDROJ | HyperX

Mikrofón je odpojiteľný a má certifikáciu pre komunikačné aplikácie Discord a TeamSpeak. Nechýba mu ani funkcia potlačenia okolitého šumu. Kompatibilita je zaručená k platformám PC a PlayStation. Hráči Xboxu sa musia popozerať niekde inde. Bezdrôtové pripojenie prebieha cez USB vysielať.

Výdrž je stanovená až na 30 hodín nepretržitého používania, čo je naozaj slušná hodnota. Škoda len, že sa nabíjajú cez starší microUSB konektor. Chcelo by to už modernejšie USB-C riešenie. Ovládanie je vyriešené na spodnej strane náušníkov. Hlasitosť sa mení pomocou praktického rotačného kolieska.

ZDROJ | HyperX

Cena týchto herných bezdrôtových slúchadiel bola 149 eur. Aktuálne je situácia oveľa priaznivejšia a aj vy si ich môžete zakúpiť už za 79,9 eur, čo je úspora takmer 70 eur alebo aj 46 %.

Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku