OLED TV bez reproduktorov od Sony so zľavou vyše 40 %? Aj to je dnes možné!

ZDROJ | Sony

Hľadáte OLED televízor za slušnú cenu? Našli sme ho pre vás. Sony OLED telka s uhlopriečkou 55 palcov je teraz v akcii s cenou o vyše 40 % nižšou ako keď prišla na trh. Navyše je to tohtoročná novinka, čo jej pridáva na zaujímavosti. Ešte zaujímavejšie je však to, že nemá reproduktory, teda klasické reproduktory!

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

ZDROJ | Sony

Displej novinky má slušných 55 palcov, teda 139 cm. Poteší aj 100 Hz frekvencia obrazu. Samozrejmosťou je tiež podpora Dolby Vision, ale aj HDR, HDR10 či HLG. Displej má k dispozícii Netflix Calibrated Mode či IMAX Enhanced. Aj v tomto prípade je možné si obraz doladiť podľa seba pomocou programu Calman. Nechýba ani RGB a svetelný snímač, pomocou ktorého sa nastavuje aj teplota farieb. Rovnako ho ocenia aj hráči, podporuje totiž HDMI 2.1, a to na všetkých štyroch HDMI portoch.

ZDROJ | Sony

O zvuk stará priamo povrch displeja a technológia Acoustic Multi-Audio s celkovým výkonom 30 W a podporou Dolby Atmos. BRAVIA CORE je tiež samozrejmosťou. Samozrejmosťou je aj operačný systém Android TV. Nechýba ani Wi-Fi modul či Bluetooth. Herný režim ponúka 120 fps 4K hranie. Pre nové konzoly je to ideál.

ZDROJ | Sony

Nový televízor od Sony podporuje aj XR Contrast, XR OLED Contrast, XR Clarity, XR Motion Clarity či XR Colour, technológie na vylepšovanie podania obrazu. O to i samotný chod televízora sa stará procesor XR Triluminos Pro. Samozrejmosťou je aj upscalling či vyhladzovanie obrazu do 4K Ultra HD rozlíšenia.

Tohtoročná novinka od Sony je aktuálne dostupná s 40,8 % zľavou, čo predstavuje výborných 1 110 €. Aktuálne tak Sony XR-55A83J kúpite za necelých 1 300 €. 

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.