Najštýlovejší televízor je konečne za normálnu cenu, stojí o 650 € menej

ZDROJ | Samsung

Séria televízorov Samsung The Serif je jedna z najkrajších televízorov na trhu. Okrem nej nájdete ešte modely zo série The Frame či Sero. Všetky tieto televízory zdieľajú rovnaký hardvérový základ – QLED displej, no odlišujú sa svojim dizajnom. A práve to je to, prečo sú tak predražené. Podobne vybavenú QLED telku totiž kúpite za čosi vyše polovicu štýlových televízorov od Samsungu. To je ale konečne inak, Samsung The Serif s 55″ displejom kúpite o vyše 40 % lacnejšie!

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

ZDROJ | Samsung

Samsung svoje štýlové televízory predstavil už pre rokmi. Napríklad dizajn modelu The Serif sa objavil už v roku 2016. Odvtedy sa vylepšovalo hlavne vnútro. Dnes je tento štýlový televízor stále v predaji hoci s lepšími parametrami ako pri jeho uvedení. Za mňa osobne patrí k tým najštýlovejším dostupným televízorom na trhu. Samozrejme, máme tu modely od B&O či Loewe, no tie nepatria medzi tie cenovo dostupnejšie. Vlastne ani The Serif. Doteraz.

Samsung The Serif je totiž v predaji konečne za ceny, za aké by sa mal predávať, aby z neho bol dostupný model pre všetkých, ktorí nechcú mať na stene či v priestore obyčajnú čiernu „dieru“. The Serif je unikátny už na prvý pohľad svojim čiastočne retro, čiastočne veľmi moderným dizajnom.

Doma ho môžete mať v dvoch „verziách“. S pribalenými kovovými nožičkami môže stáť kdekoľvek v priestore, bez nich zas môže byť ozdobou každej poličky či police. Televízor je totiž spracovaný na jednotku aj zo zadnej časti.

Samsung The Serif je unikátny aj po technologickej stránke. Má QLED displej s 4K UHD rozlíšením a všetky možné vymoženosti, ktoré ponúkajú top-end modely od Samsungu s práve s 4K UHD rozlíšením. Zaujímavosťou je však schopnosť zrkadlenia smartfónu pomocou NFC. Stačí ho položiť na hornú časť televízora a vďaka NFC televízor rozpozná telefón a bude z neho zrkadliť obraz (fotky, videá), ale aj zvuk (prehrávanú skladbu).

Unikátny je však aj v tom, že softvér dokáže upraviť vzhľad inak veľkej čiernej plochy do stavu, za aký by sa zaň nemusel hanbižť žiadny dizajnér. Na displeji sa môžu zobrazovať umelecké diela, ale aj ambientný režim (Ambient Mode+) s hodinami a dátumom. Vzory pre Ambient Mode+ pripravili dizajnéri samotného televízora, bratia Ronan a Erwan Bouroullecovci.

Krajší televízor za lepšiu cenu aktuálne jednoducho nenájdete. Hoci ide o starší model z minulého roka, svojou výbavou stále patrí medzi to najlepšie na trhu.

Stojan môžete ľahko odmontovať a televízor položiť na stôl, komodu alebo pokojne i na zem. V prípade The Serif sa totiž fantázii medze nekladú!ZDROJ | Samsung

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

Aktuálne za výbornú cenu kúpite aj menší model, Samsung The Serif s 49″ uhlopriečkou.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

Ale aj model s 43″ uhlopriečkou…

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku