Jedny z najlepších slúchadiel od Sony sú lacnejšie o takmer 40 %

Sony je spoločnosťou, ktorá vyrába naozaj kvalitné audio príslušenstvo. Príkladom sú aj bezdrôtové slúchadlá na hlavu WH-1000XM3, ktoré potešia najmä kvalitou zvuku a režimom ANC. Aktuálne ich kúpite lacnejšie až o takmer 150 €.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Konštrukcia je vyrobená z pevného a kvalitného plastu, čo sa príjemne prejaví na nízkej hmotnosti len 255 gramov. O prejav sa starajú 40-milimetrové meniče s membránami tvorenými špeciálnym polymérom (Liquid Crystal Polymer). Frekvenčný rozsah sa pohybuje na rozmedzí od 4 do 40 000 Hz.

ZDROJ | Sony

 

Jednoznačnou výhodou tohto modelu je aktívne potláčanie okolitých ruchov (ANC). K tomu v Sony vyvinuli aj špeciálny procesor označený ako QN1. Slúchadlá budú neustále upravovať ANC podľa prostredia, v ktorom sa nachádzate.

Pozrite siSony predstavilo aj slúchadlá pre najnáročnejších

Na rýchle spárovanie slúži Bluetooth v staršej verzii 4.2, ale nájdeme tu aj NFC čip. Stačí k nemu priložiť smartfón a automatizácia sa už o všetko postará. Poteší aj technológia LDAC pre kvalitný bezdrôtový prenos. Ovládanie prebieha pomocou gest na vonkajšej strane náušníkov. Ďalšie nastavenia slúchadiel a ekvalizéra prebiehajú v aplikácii priamo od výrobcu.

ZDROJ | Sony

Výrobca sľubuje výdrž na úrovni 30 hodín, pričom ich nabijete pomocou moderného USB-C konektora, ktoré potrvá zhruba 3 hodiny. Ak vypnete režim ANC dostanete sa dokonca až na 38 hodín prehrávania hudby.

Tieto slúchadlá majú už aj svojho nástupcu v podobe modelu WH-1000XM4. Rozdielov nie je až toľko, aby ste sa cítili v podobe staršieho modelu ochudobnení. V balení nájdeš okrem slúchadiel aj kvalitné tvrdé ochranné puzdro, USB-C kábel, AUX kábel a redukciu do lietadla.

Model prišiel do predaja s počiatočnou cenou 379 eur. Mnohých vtedy mohla odradiť práve vyššia cenovka. Dnes je tomu inak. Sony WH-1000XM3 aktuálne kúpite už za 232 eur, čo je úspora 147 eur alebo 38,8 %. S kúpou rozhodne neváhajte.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku