4K UHD televízor od LG môžete mať teraz so zľavou 30 %

ZDROJ | LG

Časy, kedy ste za 4K UHD televízor museli zaplatiť niekoľko tisíc eur, sú už dávno za nami. Dnes si môže takýto luxus dovoliť takmer každý, no nie každému sa podarí ušetriť pri nákupe stovky eur. Ak teda plánujete kúpu televízora práve takéhoto televízora, dnes je váš šťastný deň.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

LG 75NANO75P má uhlopriečku 189 cm, na ktorej sa zobrazuje približne osem miliónov pixelov. Panel má rozlíšenie 4K UHD a využíva nanotechnológie, ktoré filtrujú nečistoty z vlnových dĺžok RGB a zároveň vylepšujú podanie farieb. Výsledný obraz, by tak mal byť oveľa živší a realistickejší. Navyše ešte podporuje technológiu HDR10 Pro, ktorá vylepšuje dynamický rozsah a upravuje jas, pre čo najlepšie zobrazenie detailov.

ZDROJ | LG

Model poháňa švor-jadrový procesor α5 4K AI. Ten by mal efektívne odstraňovať šum z prehrávaných médií a zabezpečiť tak dynamickejšie farby s lepším kontrastom. Pokiaľ budete sledovať obraz v nižšom rozlíšení, vie ho vďaka umelej inteligencií „up-scalenuť“ (zvýšiť rozlíšenie) a vytvoriť obraz, ktorý sa bude čo najviac podobať 4K UHD kvalite.

ZDROJ | LG

Televízor tiež podporuje niekoľko zaujímavých módov. Prvým je Filmmaker MODE, ktorého aktívaciou sa automaticky vypne vyhladzovanie pohybu a zachová sa pôvodný pomer strán, farby i frekvencia vami pozeraného obsahu. Ďalší mód poteší hlavne fanúšikov herných konzolí.

ZDROJ | LG

Spoločnosť LG, totiž pri vývoji svojich novších modelov spolupracovala s divíziou XBOX. Vďaka tomu si počas hrania môžete užívať nízku latenciu, spoločne s 1 ms odozvou obrazu. K dispozícií je tiež Game Optimizer, ktorý si pamätá uložené nastavenia obrazu počas hrania a v prípade opätovného spustenia, ich vie automaticky obnoviť.

ZDROJ | LG

Vo vnútri tiež nájdeme integrované 20 W reproduktory s technológiou Dolby Digital Plus, ktoré by sa mali postarať o kvalitné ozvučenie. Ak by ste chceli zvukovú kvalitu ešte zvýšiť, viete si pomocou funkcie Bluetooth Surround, jednoducho pripojiť ďalšie príslušenstvo v podobe soundbaru alebo domáceho kina.

ZDROJ | LG

Nakoľko ide o Smart TV, budete mať priamo cez ňu prístup k službám ako Apple TV, Netflix, HBO Max či YouTube. Funkcia ThinkQ AI vám umožní ovládať televízor pomocou hlasových povelov. Podporovaní sú hlasoví asistenti Google Assistant a Amazon Alexa.

Televízor LG 75NANO75P prišiel na trhu v roku 2020 s cenou 1 133,94 €. Aktuálne ho viete kúpiť so zľavou 30 %, za cenu 799 €.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku