Reklama

Temple Run 2: kultová utekačka dostala HD grafiku a nové možnosti

Dominik Fúsek

Nevieme síce, či hra Temple Run bola prvou svojho druhu, alebo tiež iba kopírovala niekoho iného. Konkurenčné spracovanie menom Agent Dash jej úroveň nedosiahla, dvojka ju však hravo prekonáva.

STIAHNITE SI hru Temple Run 2 v Google Play

Temple Run 2

Dvojka prináša množstvo zmien, avšak nijakým negatívnym spôsobom nenarúša pôvodné kvalitné jadro. Stále teda máte za úlohu utekať po kľukatej ceste prostredím, ktoré pripomína filmy o Indiana Jonesovi. Za vami už beží iba jedna, no o to strašnejšia ľudožrútska opica. Aj prekážky pred vami sú prepracované a oveľa rôznorodejšie. Okrem prerušených ciest a ostrých zákrut zažijete preskakovanie ohňa i vody, zohýbanie sa pod nízkymi strieškami, rozpadávanie mostu priamo pred vami, jazdu banským vozíkom po rozpadnutej štôlni a ďalšie nástrahy, ktoré sa objavujú s postupom v hre.

Temple Run 2

Základnou úlohou je stále vydržať čo najdlhšie, k čomu vás motivujú rôzne misie a vylepšovanie. Za mince (a drahé, ale nie nevyhnutné drahokamy) môžete vylepšovať magnet, štít, posun o pár sto metrov dopredu, zvýšiť výskyt mincí, ale aj odomknúť iného hrdinu so špeciálnou schopnosťou a podobne. Dopredu ženie aj fakt, že sa neustále zlepšujete. A to všetko v krásnej 3D grafike, s kvalitným ozvučením a starým dobrým ovládaním (nakláňanie, švihy prstom do všetkých štyroch strán a dvojklik pre aktiváciu schopnosti). Skrátka, ak Temple Run bol dobrá hra, tak dvojka patrí jednoznačne k tým najlepším.

Temple Run 2

Hodnotenie: 10/10

Veľkosť: 31 MB

Cena: 0,00 €

Aplikácia bola otestovaná na smartfóne Sony Xperia S.

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.