Reklama

Telekom vám za 1€ nalepí fóliu alebo za 69,90€ namontuje satelit.

Patrik Kimijan

Operátor spúšťa nový projekt, pod značkou Pôjdeto.sk bude poskytovať platené servisné poradenstvo a servisné služby k mobilom, tabletom, počítačom alebo satelitom.

V ponuke novej služby od Telekomu nájdete bežné servisné úkony ako nastavenie bezdrôtovej siete,  optimalizáciu spomaleného počítača, zálohu a prekopírovanie údajov, hardvérové opravy v prípade prasknutého displeja, nefunkčného konektora apod., ale aj náročnejšie službičky ako nastavenie satelitu alebo dokonca ponuku osobného učiteľa. Polhodinová vzdelávacia lekcia za 29,90 EUR, hodinová za 39,90 EUR.

Pojdeto.sk web

Servis od Telekomu si budete môcť objednať buď priamo cez web www.pojdeto.sk alebo cez bezplatnú infolinku 0800 800 700, kde vám kvalifikovaní špecialisti pomôžu identifikovať možnú príčinu problému a ponúknu vhodné riešenie – objednajú výjazd technika alebo odporučia návštevu predajne. Pri neskoršom rozširovaní služby sa počíta s doplnením vzdialenej podpory. Pilotná prevádzka služby Pôjdeto.sk odštartovala minulý týždeň, okrem spustenia webu bol otvorený aj značkový kiosk v Telekom Centre v bratislavskom Avione.

Pojdeto.sk kiosk
Prvý Pôjdeto.sk kiosk nájdete v bratislavskom Avione.

Aké sú ceny?

Za nalepenie ochrannej fólie na displej smartfónu alebo tabletu zaplatíte v Pôjdeto.sk kiosku 1 EURO. Nastavenie emailu stojí 9,90 EUR ak prídete zo svojim zariadením do kiosku. V prípade, že si zavoláte technika domov, tak za nastevenie emailu zaplatíte Telekomu 39,90 EUR. V aktuálnom cenníku ponúka operátor 34 rôznych služieb, pri 15 z nich je nutné osobne navštíviť Pôjdeto.sk kiosk a naopak, sedem položiek z cenníka servisných prác je podmienených výjazdom technika k zákazníkovi. Žiadna z Pôjdeto.sk služieb nie je zatiaľ zrealizovateľná online. Najnižšiu cenu má už spomenuté nalepenie ochrannej fólie, najviac sa platí za inštaláciu a nastavenie satelitu, inštaláciu / montáž domáceho kina a inštaláciu projektora. Každá z týchto služieb je spojená s výjazdom technika a Telekom si za ne účtuje 69,90 EUR.

Cenník služieb Pôjdeto.sk >>

Zdieľajte na Facebooku Pošlite na Twiiter

zdroj: tlačová správa Slovak Telekom, a.s.
foto: Slovak Telekom, a.s.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.