Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #TV
  • 3 min.
  • 6.10.2016

Telekom uviedol zaujímavé novinky vylepšujúce službu Magio TV

Telekom uviedol zaujímavé novinky vylepšujúce službu Magio TV
Marek Hudák
Telekom uviedol zaujímavé novinky vylepšujúce službu Magio TV

Telekom na dnešnej tlačovej konferencii predstavil rozšírenia pre existujúce balíky Magio TV, spolu s ktorými ponúkol aj niečo nové.

Pozrite si

Nový Magio GO TV Box stavia na jednoduchosti a kompaktnosti

Nové kanály pre IPTV aj SAT

Spoločnosť obohatila balíček IPTV a Sat XL až o 15 nových kanálov, z toho 9 bude sprístupnených vo vysokom rozlíšení. Konkrétne sa môžete tešiť na: Food Network, Eroxxx HD, Filmbox Arthouse, Fast&Fun Box HD, Flightbox HD, Filmbox Plus, Filmbox Family, Filmbox Premium HD, Filmbox Extra HD a Auto Motor Sport.

Zákazníci s predplateným balíčkom IPTV a Sat XL navyše získajú kanály Digi Sport 1 a 4 v HD. Od 19. októbra 2016 sa môžu všetci ostatní tešiť na množstvo programov vrámci trojmesačnej skúšobnej doby.

Pozrite si

Telekom mPOS – mobilný platobný terminál pre podnikateľov

Rozšírený archív s dvojnásobným počtom kanálov

Pôvodný Archív Telekomu sa premenuje na Archív S, no ostane s nezmenenou cenou 1,99 eur mesačne a 10 kanálmi: Jednotka, Dvojka, Markíza, Doma, TV Dajto, JOJ Plus, TA3, ČT1, ČT2.

Pre náročnejších si autori pripravili väčší Archív M s dvojnásobným množstvom kanálov a cenovkou 3,99 eur. Ponúkne navyše tieto kanály: WAU, JOJ CINEMA, CS FILM, Filmbox, Ťuki TV, AMC, Viasat Explore, Discavery Channel, Animal Planet, Nickelodeon.

Archív bude začiatkom novembra dostupný už aj pre zákazníkov satelitnej služby Magio Sat.

Pozrite si

Telekom a Ericsson predviedli LTE-A rýchlosťou 900 Mbit/s

Spravodajský balíček, najväčšia novinka

Od 19. októbra sa môžete tešiť na novopredstavený balíček s 15 svetovými spravodajskými kanálmi. Sledovať bude možné TVP INFO, RAI NEWS, France 24 EN, France 24 FR, Russia Today, BBC World News, Bloomberg EU, CNBC, Ukraine 24, Al Jazeera EN, Canal 24 Horas, CNN Intl. Europe, DW, TVE International a Al Alarm.

V pomere s ponúkaným obsahom Telekom stanovil prijateľnú cenu 3,49 eur mesačne alebo 2,99 eur pri 6-mesačnom predplatnom.

Ani na menšie publikum sa nezabudlo

Ponuka Ťuki TV bude rozšírená o druhú sériu obľúbeného programu Pesničkový (ne)poslušník s Mirom Jarošom a prvú sériu animovaného seriálu Ťukiho dobrodružstvá. Najmladší členovia sa určite potešia pridaniu kultovej rozprávky Máša a medveď.

Pozrite si

Slovak Telekom získal ocenenie Best in Test. Už štvrtýkrát po sebe

Inovovaný Magio infokanál a štart konceptu Slow TV

Zaujímavosťou je pridanie nového obsahu z kategórie Slow TV, napríklad pohľad na horiaci oheň v krbe, či zábery z idúceho vlaku. Okrem toho pribudnú informatívne videonávody ku produktom k službám Telekomu.

Telekom opäť ukázal, ako sa dá opäť vylepšiť úspešná služba Magio Televízia aj vďaka počúvaniu fanúšikov a zákazníkov.