Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Telekom obmieňa ponuku Mobilného internetu, spúšťa tri nové programy

Telekom obmieňa ponuku Mobilného internetu, spúšťa tri nové programy
Zdroj | Cisco
Imrich Maťo
Telekom obmieňa ponuku Mobilného internetu, spúšťa tri nové programy
Zdroj | Cisco
Zdroj | Cisco

Telekom od dnešného dňa mení portfólio Mobilného internetu. Spúšťa trojicu nových programov s novým názvoslovím a inými parametrami. Zároveň tieto programy ponúkne v troch variantoch. S viazanosťou bez akciového zariadenia alebo s ním a tiež bez viazanosti.

Najmenší program Mobilný internet S využijú tí z vás, ktorí sa pripájajú príležitostne, mimo domova, alebo potrebujú spoľahlivú zálohu. Jeho cena je od 4,99 € mesačne.

Stredný program Mobilný internet M je pokračovaním predošlého bestselleru s 5 GB dát. Vhodný je najmä pre rodiny alebo obchodných cestujúcich. Cena tohto programu je od 14,99 € mesačne.

Úplnou novinkou medzi mobilnými internetmi v Telekome je Mobilný internet L, ktorý obsahuje 15 GB dát. Zakúpiť si ho budete môcť od 24,99 € mesačne. Ani netreba pripomínať, že tento program je vhodný pre náročných zákazníkov a zdieľané pripojenie viacerých zariadení.

Zdroj | Telekom

Ak vám nebude stačiť základný balík dát pre prenosy plnou rýchlosťou, budete si môcť dokúpiť balíky dát navyše:
1 GB dát za 5,99 € (pre všetky programy)
2 GB dát za 6,99 € (pre všetky programy)
5 GB dát za 9,99 € (pre Mobilný internet M a L).

Telekom aj k novým Mobilným internetom ponúkne USB a Wi-Fi zariadenia. USB modem Huawei 3372 si k ľubovoľnému programu kúpite za 1 €, Wi-Fi router Huawei E5577 s vlastnou batériou dostanete k programom M a L za 1 € a k internetu S za 9 €. Za Wi-Fi router Huawei B310 s programami M a L zaplatíte 9 € a s programom S zaplatíte 39 €.

Ponuku tabletov a notebookov aj s cenami vidíte v nasledujúcej tabuľke:

Zdroj | Telekom
Zdroj