Reklama

Telekom Chytrá ponuka s paušálmi Happy XL volania

Števo Porubský

Telekom okrem iných noviniek na leto uvedie v stredu 11. júna novú ponuku Chytrých balíkov s mobilom. Vďaka tzv. duo-play a triple-play balíkom s paušálmi Happy budú môcť zákazníci získať kombinácie služieb za pomerne zaujímavé ceny, teda pokiaľ všetky služby potrebujete využívať alebo využívate.

Telekom

Pre jednotlivca

V rámci zjednodušenia Telekom ponúkne v balíkoch iba jeden mobilný program, a to Happy XL volania, ktorý obsahuje neobmedzené volania (do slovenských sietí, do EÚ i na prijímanie hovorov v roamingu) a 500 MB dát v plnej rýchlosti, ale i benefit v podobe neobmedzených SMS/MMS do všetkých slovenských sietí. V ponuke pre „jednotlivca“ budú v ponuke možnosti kombinácií Chytrej ponuky od programu L, teda vyskladať si môžete L+L, L+XL, XL+XL. Tomu za mobilný paušál nezaplatíte 30 €, ale 23 € či už s dotovaným telefónom alebo bez neho.

POZRITE SI: Telekom Chytrá ponuka – nové služby, ceny a kombinácie pre pevné služby

Telekom

Chytrý balík s Happy pre rodinu

Balík pre rodinu obsahuje celú triple-play Chytrú ponuku so službami aspoň na úrovni L, t.j. minimálna úroveň za 29 € a 2 programy Happy XL volania. Zvoliť si môžete aj kombinácie Chytrých balíkov: L+L+XL, XL+XL+L alebo XL+XL+XL. K tejto triple-play ponuke za spomínané dva mobilné programy Happy XL volania zaplatíte za 41 € –  prvý program stojí 30 € (môže byť s dotovaným telefónom i bez neho), druhý program je bez telefónu za 11 €. K tomu si však môžete dokúpiť aj ďalšie 2 SIM karty s programami Happy XL Volania, každý za 11 € mesačne bez možnosti kúpi akciového telefónu.

Telekom

Programy Happy XL volania si môžete dokúpiť už aj k existujúcemu Chytrému balíku využívanom od 1. apríla 2014 resp. neskôr.

 

Foto: Telekom, TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.