Reklama

Telekom Chytrá ponuka – nové služby, ceny a kombinácie pre pevné služby

Števo Porubský

Telekom uvedie od 1. apríla 2014 najväčšie zmeny v ponuke služieb od integrácie spoločností v roku 2010: zjednoduší ponuku hlasových, internetových a TV služieb na tri programy! Zároveň zruší aj „baťovské“ ceny a všetky budú jednoducho zokrúhlené na celé eurá. „Prinášame oveľa jednoduchšiu ponuku pevných služieb a výhodné double-play a triple-play balíky. Veríme, že balíky služieb spolu s paušálmi Happy našim zákazníkom dokážu, že je najvýhodnejšie a najpohodlnejšie mať všetky služby od jedného operátora – Telekomu,“ uvádza Dušan Švalek, výkonný riaditeľ pre mass market. 

 Telekom Chytra ponuka

Internet XL, L a M

Pri internetových službách budú vytvorené tri programy Internet M, L a XL. Ceny programov sú odstupňované podľa maximálnych teoretických rýchlostí. Ak by ste sa v tabuľke nevedeli zorientovať, tak vedzte, že Telekom bude ponúkať v danom internetovom balíčku najvyššiu dostupnú technológiu vo vašej oblasti. Ak je teda u vás len ADSL, budete sa musieť aj v programe Internet XL uskromniť s 10/1 Mbps.  Súčasťou programov bude aj Rodičovská kontrola zdarma. Prekvapením je, že všetky tri nové internetové programy sú neobmedzené, bez akéhokoľvek FUP či iných háčikov. Aspoň tak sa nechal operátor počuť na dnešnej tlačovej konferencii.

Program

Objem dát

Mesačný poplatok

ADSL

VDSL

Optika

Internet XL

Neobmedzený 

20 €

10/1 Mbps

50/5 Mbps

100/10 Mbps

Internet L

Neobmedzený

15 €

5/0,5 Mbps

20/2 Mbps

40/4 Mbps

Internet M

Neobmedzený

10 €

2/0,5 Mbps

4/0,5 Mbps

6/0,5 Mbps

 

 

 

 

 

 

Magio TV XL, L a M

Rovnaká štruktúra tria programov čaká aj pri Magio TV. Programy sú podobne odstupňované ako pri internete, pričom získate aj bonusy ako napríklad Magio Go Plus, Archív, HBO či Cinemax na tri mesiace zdarma.

Program

Mesačný poplatok

IPTV

Sat

Magio TV XL

20 €

100+ kanálov

Magio TV L

15 €

77 kanálov

61 kanálov

Magio TV M

10 €

57 kanálov

43 kanálov

 

 

 

 

 

 Telekom Chytra ponuka

Doma Happy XL, L a M

Úplne rovnaké je rozdelenie aj pevnej linky, ktorá v podstate funguje už na podobných programoch už v súčasnosti. Od 1. apríla 2014 dôjde iba k premenovaniu programov na XL (Doma Happy Nekonečno), L (Doma Happy 400) a M (Doma Happy 100).

Program

Mesačný poplatok

Pevná sieť

Do mobilných sietí

Doma Happy XL

20 €

neobmedzene

Neobmedzene

Doma Happy L

15 €

neobmedzene

400 minút

Doma Happy M

10 €

slabá prevádzka

100 minút

 

 

 

 

 

 

Double-play a triple-play balíky

Predošlé programy boli určené pre tých, ktorí potrebujú len jednu službu. Akonáhle si však od Telekomu vyberiete dve služby (double-play) alebo tri služby (triple-play), čakajú vás zľavy z celkových cien samostatných programov. Prehľad cien pre double a triple-play kombinácie nájdete v tabuľke nižšie.

Program

1 služba

2 služby

3 služby

XL

20 €

32 €

38 €

L

15 €

24 €

29 €

M

10 €

16 €

20 €

 

 

 

 

                                                              

Základná triple-play ponuka štartuje na úrovni 20 €. Ak však chcete napríklad triple-play zložený z Internet XL, Magio TV M a Doma Happy M, mesačne zaplatíte 26 € – každý stupeň navyše sa navyšuje o 3 €. Základná ponuka double-play zas štartuje na sume 16 € mesačne a v prípade, že chcete Internet XL a Magio TV M, za dve služby zaplatíte 24 €. V tomto prípade sa postup o miesto v tabuľke navyšuje sumou 4 €. Kombinovať pritom možno programy ľubovoľných veľkostí.

 Telekom Chytra ponuka

Novinky pre Happy

Od 1. apríla 2014 uvedie Telekom aj dve novinky pre paušály Happy, hoci na tie väčšie v podobe prekopania ponuky podľa vzoru triple-play si budeme musieť ešte počkať. Prvou súčasnou novinkou tak bude odpustenie poplatku za Volania do EÚ a USA pre zákazníkov predlžujúcich si zmluvu s akciovým telefónom i bez neho. Do EÚ a USA môžu volať hneď za 9 centov za minútu. Druhou novinkou je aj uvedenie nižších cien pre Happy bez akciového telefónu. Ušetriť môžete 8 € mesačne podľa zvoleného programu:

Program

Zľava bez akciového telefónu

Mesačný poplatok

Happy XS

1 €

8,99 €

Happy S

2 €

14,99 €

Happy M

4 €

19,99 €

Happy L

4 €

25,99 €

Happy XL volania

4 €

25,99 €

Happy XL

6 €

33,99 €

Happy XXL

8 €

46,99 €

 

 Telekom

Foto: Telekom, TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.