Reklama

Telco Conference 2014 – TOP stretnutie IT odborníkov

PR článok

7. ročník „Telco Conference 2014“ ponúkne účastníkom konferencie opäť jedinečnú príležitosť vypočuť si panelové diskusie a skvelé prednášky odborníkov z oblasti IT, tentokrát v priestoroch hotela Zochova chata v Modre.

Telco Conference 2014

Už 21. októbra sa stretnú technickí a strategickí riaditelia, IT manažéri, top manažment telekomunikácií aby diskutovali na kľúčové témy: Ako zvládnuť v sieti enormný nárast video prevádzky? Aké sú úskalia a príležitosti LTE (4G) sietí? Aké je reálne uplatnenie cloudu v súčasnosti? A mnohé ďaľšie. Na konferenciu prijali pozvanie Martin Mosný /SWAN/, Tomáš Masár /O2 Slovakia/, Ivan Marták /Orange/,  Peter Uhrík / DataCube/, Erik Kirschner /Rackscale/ a ďalší odborníci z IT oblasti. Ján Mihálik zo spoločnosti DCpro sa vo svojej prednáške zameria čo je rozhodujúce pri výbere dátového centra a na čo treba dbať.

Telco Conference 2014

Viac informácií o programe, ďalších prednášajúcich a možnostiach registrácie si môžete pozrieť na www.informslovakia.sk. Nájdete tu taktiež mená už registrovaných účastníkov konferencie.

Celý program konferencie, informácie o prednášajúcich ako aj už registrovaných účastníkoch si môžete pozrieť na www.telco2014.sk

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.