Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Teknines 9mm: presný zásah do vašich uší

Teknines 9mm: presný zásah do vašich uší
Roman Calík
Teknines 9mm: presný zásah do vašich uší

Tak tomu sa hovorí originálny nápad. Spoločnosť Munitio totiž na trh uvedie skutočne netradičné slúchadlá v tvare 9 mm nábojnice pozlátenej 18-karátovým zlatom.

Slúchadiel je na trhu množstvo, na výber máte od tých najobyčajnejších až po výnimočné či mimoriadne kvalitné. Vskutku originálny nápad dostala spoločnosť Munitio, ktorá na trh uvedie netradičné slúchadlá. Slúchadlá Teknines sú totiž vyrobené z 9 mm nábojnice, ktorá je navyše pozlátená 18-karátovým zlatom. Taktiež na nich nájdete pekné gravírovanie a teoreticky by mohlo byť možné si vybrať i vlastný vzor.

Limitovaná edícia

Výrobca dokonca do slúchadiel osadil i 9 mm reproduktory s neodymovými magnetmi. O špičkové basy by sa mala postarať už známa technológia výrobcu BassEnhancingChamber. Výšky zase vyzdvihne systém AccousticSoundFlowSystem. Tiež spomeniem kevlarový kábel či 24k zlatom pozlátený 3,5 mm konektor. Za tieto originálne slúchadlá zaplatíte približne 250 dolárov, čo je cca. 208 €. Zaujímavý je i postreh portálu GeekyGadgets, kde sa zamýšľajú nad tým, ako asi zareagujú na takéto slúchadlá na letiskách… Viac sa už čoskoro dozviete na www.teknines.com. Ak takéto slúchadlá chcete, tak si ich predobjednajte, prvá várka slúchadiel je totiž limitovaná na 500 ks.

Teknines 9mm sluchadla

Zdroj: GeekyGadgets, Gizmodo