Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX ZÓNA v Bratislave už tento víkend! Toto si nenechaj ujsť

TECHBOX ZÓNA v Bratislave už tento víkend! Toto si nenechaj ujsť
TECHBOX
TECHBOX ZÓNA v Bratislave už tento víkend! Toto si nenechaj ujsť

Už tento víkend to vypukne. Presne o 10.00 hod v sobotu ráno sa otvoria brány 13. ročníka výstavy Audio Video Kino 2018. Tentokrát to však bude iné, jednou z veľkých noviniek je aj TECHBOX ZÓNA, ktorú pripravila naša redakcia.

Máš rád TECH hračky? Tak príď! Máš rád skvelých ľudí? Tak príď! Chceš sa dozvedieť viac? Tak príď! Počas víkendu 13. – 14. októbra 2018 sa totiž v hoteloch Crowne Plaza Bratrislava a Austria Trend Hotel Bratislava bude konať výstava Audio Video Kino 2018.

Pozrite si

Zaži TECH hračky už tento víkend 13. – 14. októbra v Bratislave

Zažiť to najlepšie zo sveta audio, video, hifi a hi-end môžeš len raz za rok. Teraz aj s novinkou – TECHBOX ZÓNA, ktorá ťa vtiahne do sveta gadgetov rôzneho druhu. Najväčšia sála ROME, hotela Crowne Plaza Bratislava, totiž na ploche 252 m2 ponúkne zaujímavé prezentácie, rozhovory, súťaže o hodnotné ceny, ale aj oddychovú Tuli zónu.

Zdroj | Tuli

Pozri sa, čo ťa určite neminie. Odporúčame sadnúť si do unikátnych podsvietených Tuli vakov a užiť si Talkshow so známym Youtuberom a redaktorom portálu Startitup – Drahomírom Piokom a šéfredaktorom a zakladateľom TECHBOX – Romanom Calíkom. Vždy o 14.00 v sobotu a v nedeľu.

Ukážeme ti aj to, ako môže byť tvoja domácnosť smart. Ako sledovať filmy online, ako nerozbiť tvoj smartfón či ako ovládať tvoje auto na diaľku.

Ak si fanúšik najzložitejšej série stavebníc Lego Technic, naživo si môžeš pozrieť aj novinku Bugatti Chiron, ale aj superšport Porche 911 GT3 RS. Osaháš si aj drona, s ktorým sme ukázali budúcnosť doručovania časopisov. A ak to stihneš, získaš zadarmo aj najnovšie vydanie časopisu TECHBOX jeseň 2018, ktorého cena je v stánkoch 3,99 €.

Zaži TECH hračky. Zaži TECHBOX ZÓNU na výstave Audio Video Kino 2018 už tento víkend.