Reklama

TECHBOX zima 2019 je 180 strán najlepšieho čítania, nielen keď vás vymrazí

TECHBOX

Koniec roka je vďaka Vianociam považovaný za najkrajšie obdobie roka. A je tomu tak! Nenechajte sa preto strhnúť hektikou dokončovania úloh a doprajte si poriadnu porciu relaxu. Napríklad, aj s TECHBOX zima 2019. Tradične najlepšie čítanie pre tech nadšencov!

Na dlhé zimné večery sme pre vás pripravili extra porciu rozhovorov. Ten hlavný a titulkový je s Tomášom Brngálom, ktorý verí, že budúcnosť je rozšírená a virtuálna realita. Ako sam povedal: „Brutálne tomu veríme!“ Tiež sme vyspovedali Martina Ohradzanského z NAY, Milana Šlachtu z Bosch Group alebo Roberta Hatalu z Mercedes-Benz Slovakia.

Lifestyle na 12 stranách vám predstaví plejádu šikovných technologických vychytávok, ktoré našu modelku dostali do nie úplne štandardných situácií.

Tradične sme hľadali témy ako vám pomôcť a uľahčiť technologický život. Ponúka preto návod ako vybrať správnu klávesnicu, ukážem vám ako funguje SideCar v MacOS alebo vám podrobne vysvetlíme, čo je to Wi-Fi 6 a načo je dobrá.

Škoda Superb IV, ASUS ROG Mothership, Lenovo Legion Y540, JBL Pulse 4 alebo Mercedes-Benz EQC je len rýchly výpočet niektorých recenzií, ktoré sme v zimnom vydaní TECHBOX nájdete. Do mega suboja sme tentokrát postavili štvoricu prémiových štuplových slúchadiel. A bol to bol vyrovnaný.

Tradičná rubrika o histórií značiek, vám tentokrát predstaví príbeh Bang & Olufsen. Vedeli ste napríklad, že dizajn od B&O, ktorý kombinoval kov s ostatnými materiálmi, inšpiroval aj Steve Jobsa?

Čo ďalej? V cestovateľskej rubrike vám predstavíme Amsterdam, tak ako ho nepoznáte, postavili sme LEGO Technics 42110, zhrnuli sme všetko o dotáciách na elektromobil na Slovensku, a rubriky o aplikáciách, filmoch a seriáloch, či streamovacích službách sme tematicky spracovali pre dlhé zimné večery.

Kde ho kúpite?

Nový TECHBOX zima 2019 nájdete v každom dobrom stánku či predajni s tlačovinami, no už teraz pracujeme na tom, aby ste si ho mohli kúpiť aj cez ďalšie predajné kanály. Napríklad ho nájdete aj na webe Martinus.sk. Využiť môžete aj sieť predajní MOBILONLINE.SK. Časopis si v desiatkach predajní po celom Slovensku môžete nielen pozrieť a kúpiť, ale môžete využiť aj objednávku cez e-shop.

V TECHBOX zima 2019 tiež nájdete anketu NAY TECHBOX roka 2019. V nej môžete za svoj obľúbený produkt, či službu hlasovať na oficiálnej stránke ankety. Hlasovať môžete do 10. januára 2020. Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2019 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.