Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX TÝŽDEŇ - vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

TECHBOX TÝŽDEŇ - vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami
TECHBOX
TECHBOX TÝŽDEŇ - vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Aj dnes si môžete vypočuť štvrtý diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. Vybrali sme to najzaujímavejšie z aktuálneho 18. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali plný týždeň a nestihli ste naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom týždni sme pre vás pripravili prehľad udalostí, ktoré sa odohrali vo svete. Zamysleli sa nad predajom dát o používateľoch, vďaka ktorému je Facebook mimoriadne ziskový, no nepáči sa mu, keď sa o tom hovorí. Pozreli sme sa na parádne SUV coupé Renault Arkana a našej pozornosti neušiel ani rozvod Melindy a Billa Gatesovcov. Samozrejme, kopec článkov si môžete prečítať aj na našich stránkach. Práve tieto a iné novinky nájdete v novom podcaste TECHBOX TÝŽDEŇ.

Pozrite si

V Auparku je nový Mooncity e-mobility store venovaný elektromobilite

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré taktiež nájdete na rovnakom mieste, ako nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Do počutia priatelia!