Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami
TECHBOX
TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Dnes si môžete vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. V 8. epizóde sme pre vás vybrali to najzaujímavejšie zo sveta tech noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Pozrite si

Peugeot 5008 si vás bude každým dňom získavať viac a viac

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Aj v aktuálnom 7. týždni sme pre vás pripravili prehľad zaujímavých noviniek. 5. generácia Range Rover ukazuje, ako má vyzerať špičkové SUV bez kompromisov. EUNORAU D6 je zaujímavý elektrický cestný bicykel s veľmi priaznivou cenou. Slúchadlá Sony LinkBuds sú výnimočné. Nielen exkluzívnym dizajnom. Viete, akých 6 zaujímavých filmov pribudlo v streamovacích službách?

Určite si vypočujte aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.