Reklama

TECHBOX.sk spustený!

TECHBOX

Vitajte na stránke TECHBOX.sk, ktorá je pripravená len pre vás! Okrem množstva noviniek zo všetkých technologických oblastí tu nájdete aj kvalitnú fotogalériu, vybrané videá produktov a jednoduché a prehľadné užívateľské rozhranie.

Už len sekunda do spustenia…

Technologicko-lifestylová web stránka TECHBOX.sk sa rodila viac ako rok, no posledné mesiace boli najťažšie. Príprave a dolaďovaniu chodu stránky sme venovali množstvo času, ktorý však neľutujeme. Veríme, že práve TECHBOX.sk bude pre vás hodnotnou „studnicou“ najzaujímavejších a najdôležitejších informácií zo všetkých technologických oblastí, ktoré hýbu nielen našim, ale aj vašim svetom. Sledujeme totiž novinky za vás, len čítajte či pozerajte. Na stránke TECHBOX.sk môžete nájsť najnovšie informácie z oblasti mobilných telefónov, GPS navigácií, fotoaparátov, kamier, TV a videa, audia, IT sveta, operátorov, ale i čoraz populárnejších gadgetov!

Ako špecialitu TECHBOX.sk sme pre vás pripravili možnosť registrácie a následného výberu technologických sekcií, ktoré vás zaujímajú. Tak si vytvoríte stránku TECHBOX.sk podľa seba, totiž prioritne sa vám budú zobrazovať novinky práve z vašich obľúbených oblastí technológií. Výber neplatí len na zobrazovanie správ na web stránke, ale aj na zasielanie newsletteru priamo na váš e-mail. Vyberte si čo vás zaujíma a buďte informovaní!

Okrem toho sa nechajte zlákať aj prezeraním pribudajúceho množstva fotogalérií čerstvo predstavených noviniek i zariadení, ktoré nám prešli rukami v testoch a recenziách pre časopisy BCMOBIL & TECHBOX a NAVIBOX. Hudbou nielen budúcnosti, ale aj súčasnsoti sú videá. Myslíme na to a naplno pracujeme na tom, aby sme vám neprinášali „len“ vybrané videá noviniek, ale aj vlastnú tvorbu, ktorá bude niečim výnimočná.

Ak ste zvyknutí klikať na web stránky niekoľkokrát denne, len aby vám neušli tie najpodstatnejšie novinky vedzte, že na TECHBOX.sk sa naháňať nemusíte. Každé ráno presne o 6.00 hod. pre vás pripravíme zaujímavé správy o tých novinkách, ktoré by ste nemali prehliadnuť.

Stačí ráno zapnúť počítač a popri rannej káve si prečítať či pozrieť, čo sa deje vo svete technológií. Nestíhate ráno, nevadí, kedykoľvek počas dňa na portál TECHBOX.sk prídete, môžete si byť istí, že nezmeškáte žiadnu podstatnú správu. A nezabudnite, sme tu pre vás každý pracovný deň, aby sme vám umožnili namixovať si tú správnu dávku noviniek, ktoré sú súčasťou vášho moderného životného štýlu.

Tešíme sa na vás,

Tím TECHBOX.sk

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.