Reklama

TECHBOX.sk slávi prvé výročie! Čo by ste na ňom vylepšili?

Števo Porubský

Presne pred rokom (o polnoci) sme sedeli pri našich počítačoch a spúšťali dlho-pripravované „dieťa“ s veľkými obavami, ale i s veľkou radosťou a očakávaniami. Po roku pôsobenia môžeme oslavovať, ale aj premýšľať, čo zlepšiť a čo priniesť ďalej. Pomôžte nám a my vás za to odmeníme.

 spustenie TECHBOX.sk

Čo všetko nám prvý rok existencie TECHBOX.sk priniesol? Mnoho. Ale najskôr chcem, ako šéfredaktor portálu, za celú redakciu poďakovať vám, našim čitateľom, ktorí ste si k nám našli cestu, či už cez vyhľadávače, cielene alebo len náhodne. Mesiac po mesiaci vás neustále pribúdalo, a to nás veľmi tešilo a pridávalo nám na entuziazme a chuti písať nové a nové články. Tiež sme neustále pridávali minoritné zmeny, ktoré, veríme, spríjemnili prehliadanie našich stránok. Snažili sme sa prinášať každý deň to najzaujímavejšie z technológií vo svete, každý víkend zase nové fotogalérie top produktov, ktoré sme testovali v časopise BCMOBIL & TECHBOX, pripravili testovaciu súťaž, alebo rozšírili redakciu o nových členov.techbox.sk unikati

Milión pokorený?!

Keď sa na prvý rok pozrieme z pohľadu čísiel, je jasné, že mali vo všetkých ohľadoch stúpajúcu tendenciu. Takto pred rokom sme však nečakali, že budú mať až takú výraznú. Hoci je úvod roka tzv. uhorková sezóna a všetci sú v akomsi zimno-jarnom spánku, za posledných 12 mesiacov si nás otvorilo viac ako 268 tisíc unikátnych návštevníkov! V prvý mesiac sme sa tešili necelým piatim tisíckam návštevníkov, no už v mesiaci november 2010 si nás pozrelo takmer 41 tisíc unikátnych návštevníkov. December bol ešte silnejší. Ak sa na to pozrieme z iného pohľadu, tak v súčasnosti denne na TECHBOX.sk zavíta takmer 2 000 ľudí. Vy patríte k nim.

A ten pokorený milión? Číslo viac ako 1,132 milióna je počet zobrazení stránky, teda všetkých stránok za prvý rok našej existencie. Najčítanejším článkom podľa Google Analytics sa stal Samsung Monte s takmer 10 tisíc vzhliadnutiami. Mimochodom, na portáli TECHBOX.sk môžete nájsť k dnešnému dňu presne 1 176 článkov!

 techbox.sk

Povedzte nám, čo chcete

V najbližšom roku plánujeme niekoľko zaujímavých noviniek, no radi si vypočujeme váš názor, vašu kritiku či zaujímavé návrhy a čokoľvek, čo máte na srdci ohľadom TECHBOX.sk. Aby ste nepísali len tak „zadarmo“, každý z vás, kto nám napíše niečo konštruktívne, získa od nás darček v podobe malého darčekového predmetu TECHBOX.sk. Sme presvedčení, že práve vy, ktorí nás „sledujete“ viete, čo by sme mohli zlepšiť a čo by sa vám páčilo mať na našom-vašom portáli TECHBOX.sk. Tešíme sa na vaše e-maily na adrese redakcia@techbox.sk.

 

A ešte raz, ďakujeme!

Tím TECHBOX.sk

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.