Reklama

TECHBOX.sk má 100 000 návštevníkov mesačne aj vďaka vám!

Števo Porubský

Trvalo to takmer 5 rokov, kým sme sa dostali na úroveň, po ktorej sme od začiatku spustenia portálu TECHBOX.sk túžili. Pomyselná hranica najväčších informačných webov na Slovensku, 100 000 návštevníkov mesačne je konečne prekonaná!

TECHBOX

TECHBOX.sk počas celej svojej histórie rástol o pár desiatok percent ročne. Až dnes v noci sa ale podarilo to, na čo sme čakali a tešili sa ako malí chlapci. Tesne pred polnocou totiž prišiel na náš web 100 000. návštevník za posledný mesiac (30 dní). TECHBOX.sk sa tak konečne prehupol cez svoju prvú métu a stále rastie. Už dnes ráno web TECHBOX.sk navštívilo vyše 101 300 unikátnych návštevníkov za posledný mesiac.

TECHBOX

Graf neustáleho rastu návštevnosti počas posledných týždňov – pokles v poslednom je tým, že nie je započítaný celý týždeň, ale len posledné 2 dni.

Nič sa ale nedeje len tak. Všetko je to aj vďaka vám, našim čitateľom, ktorí denno-denne sledujete novinky zo sveta technológií, čítate témy a recenzie, na ktorých strávitie množstvo času. Pochvala patrí však aj nášmu redakčnému tímu, ktorý vám tieto články deň čo deň servíruje najlepšie ako vie. Preto z postu šéfredaktora TECHBOX.sk vám všetkým ďakujem a verím, že o rok sa prihlásim s omnoho vyššou návštevnosťou.

Ešte raz ďakujeme!

TECHBOX

Tieto čísla za posledných 30 dní nás veľmi tešia…

TECHBOX

Najviac návštevníkov je samozrejme zo Slovenska, ale nájdu sa aj exotické destinácie ako Karibik, Austrália či Japonsko. Tieto návštevy sa ale dajú spočítať aj na prstoch jednej ruky.

 

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.