Reklama

TECHBOX.sk je už aj v HTC BlinkFeed! Stačí aktualizácia a máte nás poruke

Števo Porubský

Máte niektorý zo smartfónov HTC s aplikáciou HTC BlinkFeed? Informácie a novinky z najrôznejších zdrojov z celého sveta priamo na domovskej obrazovke si od dnes môžete obohatiť aj o informácie z TECHBOX.sk!

HTC BlinkFeed

Od dnešného dňa totiž HTC uvoľnilo aktualizáciu, v ktorej HTC BlinkFeed získalo „feedy“ z piatich slovenských portálov, medzi ktorými nechýba ani TECHBOX.sk. Na domácej obrazovke tak môžete sledovať zaujímavosti a novinky z TECHBOX.sk, Fony.sk, Mojandroid.sk, PCrevue.sk a Topky.sk. Na to, aby sa slovenské portály objavili vo vašom BlinkFeede, musíte stiahnuť a nainštalovať aktualizáciu, ktorú by vám vaše HTC malo automaticky ponúknuť.

HTC BlinkFeedHTC BlinkFeed

Ak by ste náhodou nevedeli, tak HTC BlinkFeed pretvára domovskú obrazovku smartfónov HTC na jednoduchý live stream všetkých relevantných informácií, ktoré si vyberiete. Na displeji sa zobrazujú aktuality a novinky zo sociálnych sietí, vybraných médií, či oblasti lifestylu, zábavy alebo fotografie. Odpadá tak nutnosť používania množstva rôznych aplikácií a skákania medzi jednotlivými internetovými stránkami. HTC sa pochválilo, že už má na svete viac ako 1600 partnerov, a konečne aj so slovenskými portálmi.

HTC BlinkFeedHTC BlinkFeed

HTC BlinkFeedHTC BlinkFeed

HTC BlinkFeedHTC BlinkFeed

Foto: HTC, TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.