Reklama

TECHBOX.sk je na Windows 8! Sťahujte ešte horúcu aplikáciu

Števo Porubský

Používate už najnovší operačný systém Microsoft Windows 8? Ak áno a chcete byť neustále v obraze o novinkách, testoch, aplikáciách pre mobilné zariadenia či najrôznejších témach z technologického sveta, stiahnite si najnovšiu aplikáciu TECHBOX pre Windows 8! Je úplne zadarmo a ponúka množstvo užitočných drobností.

TECHBOX Windows 8 app

Nová aplikácia TECHBOX vytvorená pre prostredie Windows 8 umožňuje pohodlný prístup k najnovším informáciám publikovaným na portáli TECHBOX.sk. Zaujme moderným vzhľadom, jednoduchým a prehľadným používateľským prostredím a možnosťou personalizácie v podobe zvolenia si vlastných technologických oblastí, podobne, ako je to možné na portáli. Navyše si môžete články uložiť ako rozčítané a neskôr sa k nim vrátiť. Samozrejmosťou je aj prepracované vyhľadávanie, takže ak vás niečo zaujíma, stačí zadať do okna vyhľadávania názov novinky a výsledok máte do niekoľkých sekúnd.

TECHBOX Windows 8 app

Stiahnite si novú TECHBOX aplikáciu pre Windows 8!

Ak sú technológie vaším koníčkom, vďaka aplikácii TECHBOX budete mať vždy čerstvé informácie zo sveta mobilných telefónov a smartfónov, IT a tabletov, fotoaparátov, GPS, TV a videa, audia, auto-moto, služieb operátorov, ale i populárnych gadgetov. Nechýbajú recenzie produktov, aktuálne témy, zaujímavé reportáže a prehľadne spracované fotogalérie a videogalérie. Proste všetko čo nájdete na portáli môžete mať pekne a prehľadne zhrnuté v aplikácii TECHBOX. Ak sa chcete aktualizovať vo svete technológií, aplikácia TECHBOX by vo vašom počítači, ultrabooku alebo tablete nemala chýbať.

Pozrite si, ako vyzerá aplikácia TECHBOX pre Windows 8:

TECHBOX Windows 8 app

Hlavná stránka aplikácie slúži nielen na prechod k jednotlivým článkom, ale i k jednoduchému vyhľadávaniu a prechádzaniu medzi zvolenými kategóriami, ktorých zobrazenie spustíte v hornej lište.

TECHBOX Windows 8 app

Okrem čítania samotného článku v aplikácii môžete jednoducho prejsť aj na ďalšie články (vľavo), ale i do foto a video galérií pomocou ikoniek v pravom hornom rohu.

TECHBOX Windows 8 app

Jednoduchá, no prepracovaná fotogaléria vás zahrnie množstvom fotografií najnovších produktov, no nájdete v nej aj exkluzívne živé galérie, ktoré sme testovali pre portál alebo časopis TECHBOX.

TECHBOX Windows 8 app

Videogaléria ponúkne pohodlný spôsob prezerania noviniek vo videách, pričom si môžete videá zapnúť aj na celú obrazovku či vybrať požadovanú kvalitu videa.

TECHBOX Windows 8 app

Ak potrebujete niečo rýchlo nájsť, stačí kliknúť do poľa vyhľadávania a zadať požadovaný názov produktu či služby. Výsledkom je nielen článok, ale i prípadná foto a video galéria z portálu TECHBOX.sk.

TECHBOX Windows 8 app

Neobmedzujte sa pri práci! Spustite si okno TECHBOX aplikácie do bočnej lišty a popri inej robote si čítajte najnovšie správy zo sveta technológií na TECHBOX.sk.

TECHBOX Windows 8 app

Vyberte si obľúbené články, ktoré vás najviac zaujímajú a prečítajte si ich neskôr. Vďaka voľbe ROZČÍTANÉ ich mát všetky na jednom mieste.

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.