TECHBOX.sk dosiahol 400 000 unikátnych návštevníkov aj vďaka vám!

Včera v noci sme sa veľmi potešili, pretože TECHBOX.sk po dlhom čakaní dosiahol opäť nový rekord v návštevnosti – 400 000 unikátnych návštevníkov. Túto métu sme sa snažili pokoriť už pred Vianocami, ale aj v novom roku, kedy sme sa k tomuto magickému číslu neustále približovali. Nepodarilo sa, až teraz.

Pozrite siTECHBOX.sk má 10 rokov! Čo sme s vami dokázali za jednu dekádu?

K 17. marcu 2020 tak bola podľa merania Google Analytics prekonaná hranica 400 000 unikátnych návštevníkov. Presne to bolo 402 458 za posledný mesiac merania. Najväčšia vďaka patrí vám, naším čitateľom, ktorí nás deň čo deň sledujete a čítate.

Pritom presne pred pol rokom, 18. septembra 2019,  som vám z rovnakej pozície ďakoval za prekonanie hranice 300 000 unikátnych návštevníkov.

Zo štvrtej stovky tisíc návštevníkov sme veľmi radi a opäť to dvíha pomyselnú zodpovednosť za ešte kvalitnejší obsah. Keď vás sleduje také množstvo očí, pocit zodpovednosti za to, pod čo sa podpíšeme je ešte vyšší. Veríme, že rastúcu kvalitu vidieť. Napokon o tom svedčí aj neustály rast vás, našich návštevníkov.

Ak však máte akékoľvek postrehy a námety čo by sme mali zlepšiť, pokojne nám napíšte do diskusie, alebo na adresu redakcie – redakcia@techbox.sk.

Pozrite siTECHBOX.sk spúšťa vlastné podcasty TECHTALKS!

Ďakujem preto aj svojim kolegom, ktorí aj napriek aktuálnej situácii stále robia na plné obrátky, aby sme vám TECHBOX.sk mohol prinášať zaujímavý a pútavý obsah. Verím, že o pol roka sa opäť prihlásim s ďalším míľnikom v návštevnosti.

Veľmi nás ale teší, že za pol roka nám medzi návštevníkmi stúpol podiel nežnejšieho pohlavia o viac ako 10 percentuálnych bodov!

Mierne sa zmenilo aj vekové zloženie, no stále najväčšiu skupinu tvoria čitatelia medzi 25 – 44 rokmi, takmer 57%.

Stále obrovské percento návštevníkov je zo Slovenska, no čítajú nás tisícky z vás aj v susednom Česku či USA.

Komentáre k článku