Reklama

TECHBOX.sk aplikácia pre OS Bada a zadarmo!

Števo Porubský

Po šikovnej aplikácii pre operačný systém Symbian S60 na jednoduché prezeranie portálu TECHBOX.sk prichádza na rad ďalší systém – OS Bada od juhokórejského Samsungu. Aplikácia taktiež slúži na jednoduché a pohodlné prezeranie portálu a je samozrejme zadarmo! Ak teda vlastníte niektorý Bada telefón a radi sledujete najnovšie trendy z technologických oblastí neváhajte a stiahnite si TECHBOX.sk aplikáciu.

 Techbox.sk Bada OS aplikacia

Aplikáciu TECHBOX.sk pre OS Bada sme pre vás pripravili v spolupráci so samotným výrobcom, ktorý dohliadol na korektné fungovanie aplikácie na jeho telefónoch. Aplikácia TECHBOX.sk je k dispozícii v Samsung Web Apps obchode pre OS Bada. Jej veľkosť je len 0,62 MB a je kompatibilná s operačným systémom Bada 1.1 a vyšším. Aplikáciu si môžete buď vyhľadať priamo na úvodnej stránke, alebo sa k nej zložitejšie preklikať cez podzložky obchodu. Za aplikáciu TECHBOX.sk neplatíte nič, je úplne zadarmo!

 Techbox.sk Bada OS aplikaciaTechbox.sk Bada OS aplikacia

Samotný prehliadač správ slúži na jednoduché a hlavne rýchle prezeranie každodenných noviniek na portáli TECHBOX.sk vrátane obrázkov! Ako užívateľ máte možnosť zvolenia si jednotlivých kategórií, ktoré sa vám budú zobrazovať primárne, ihneď po otvorení aplikácie. Samozrejme, užívateľské rozhranie je navrhnuté inak ako na web stránke a tak nebudete mať žiadne problémy s jeho ovládaním pomocou dotyku. Ikony v spodnom riadku určite neprehliadnete a tak sa pohyb v článkoch a celej aplikácii stane veľmi jednoduchým. Veríme, že sa vám „badistom“ aplikácia zapáči.  

Techbox.sk Bada OS aplikacia

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.