Reklama

TECHBOX roka 2015: Predstavujeme nominácie Lenovo

PR článok

Rovnako ako po minulé roky aj v aktuálnom ročníku môžete v ankete TECHBOX roka 2015 hlasovať za tie najlepšie produkty, bankové aplikácie a operátorov. Je samozrejmosťou, že len vy, používatelia, ktorí sa s produktami a službami stretávate a používate ich deň čo deň, môžete rozhodnúť o víťazoch v jednej z ôsmich kategórií. Ani tento rok nechýbajú novinky Lenovo v nomináciách viacerých kategórií a my si ich teraz predstavíme.

Lenovo YOGA 900

Nominovaný najtenší (14,9 mm) konvertibilný notebook s hmotnosťou iba 1,29 kg vás dostane najmä svojím výkonom a unikátnym náramkovým pántom, vyrobeným z viac ako 800 komplexne pospájaných samostatných kúskov. Pánt totiž umožňuje otočenie častí notebooku o 360° a vďaka tomu má YOGA 900 širokú variabilnosť a flexibilitu. Štyrmi základnými módmi použitia sú tak Stojan, Tablet, Notebook a Stan. Výhodou je aj plné využitie funkcie Windows 10 Continuum, s ktorou sa môžete plynule presúvať medzi režimami notebooku a tabletu. Rozhodne poteší aj o 50 percent väčšia energetická hustota batérie (v porovnaní s predchádzajúcou generáciou), ktorá umožňuje až do 9 hodín prehrávania videí.

Dostane vás aj 13,3-palcový IPS displej QHD+ (3200×1800). Práca s notebookom a sledovanie videí bude navyše pôžitkom aj vďaka stereo reproduktorom JBL a ozvučeniu Dolby Audio Premium, ktoré prinášajú vynikajúci zvuk v jasnej a čistej kvalite. Aj tých najnáročnejších poteší najnovší Intel Core procesor 6. generácie až po i7, pričom nechýba ani SSD disk a pamäť RAM až do 16 GB. Dokonca aj napriek štíhlemu dizajnu je i chladiaci systém lepší až do 30 percent.

Zdroj | Lenovo

Ak chcete pokrok a inovácie, ktoré konvertibilný notebook Lenovo YOGA 900 prináša podporiť v kategórii NOTEBOOK ankety TECHBOX roka 2015, hlasujte v ankete a vyhrajte jednu zo štyroch špičkových cien.

Lenovo YOGA Tab 3 Pro

Tablet s integrovaným projektorom Lenovo YOGA Tab 3 Pro dokáže akúkoľvek stenu alebo strop premeniť na žiarivú 70“ obrazovku. Tablet sa totiž pýši zabudovaným otočným projektorom o 180 stupňov, aby sa zábery v životnej veľkosti dali premietať na stenu alebo plafón, pričom sa premietajú výrazne jasnejšie aj kinematografické zábery. Prekvapí vás aj 10,1-palcový QHD (2560×1600) displej s bohatými farbami vďaka technológii Smart Display. Navyše nechýba ani kvalitný zvuk zo štvorice JBL reproduktorov a technológii Dolby Atmos, po prvý krát použitej v tabletoch. Až s 18 hodinami bežného používania na jedno nabitie, ktoré zabezpečuje 10 200 mAh kapacita batérie, môžete dokonca usporiadať svoj domáci filmový festival.

Elegantný a exkluzívny tablet YOGA Tab 3 Pro je vyrobený z prémiových materiálov, ako je hliník a tkanina koženého vzhľadu na zadnej strane. Je odolný dokonca proti ostriekaniu a nechýba ani praktický výklopný stojan s možnosťou zavesenia na stenu. Pri práci s operačným systémom Android vás poteší aj funkcia Smart Window 2.0 s možnosťou práce s viacerými úlohami naraz v samostatných oknách na displeji.

 

Zdroj | Lenovo

Ak chcete pokrok a inovácie, ktoré tablet s projektorom Lenovo YOGA Tab 3 Pro prináša podporiť v kategórii TABLET ankety TECHBOX roka 2015, hlasujte v ankete a vyhrajte jednu zo štyroch špičkových cien.

Lenovo VIBE S1

Smartfón Lenovo VIBE S1 opäť posúva hranice o úroveň vyššie. Hlavnou zbraňou je duálny selfie fotoaparát, totiž na prednej strane nájdete hneď 2 fotoaparáty. Ostré fotografie zaručí 8 Mpx hlavný fotoaparát a sekundárny 2 Mpx fotoaparát slúži na zozbieranie informácií zorného poľa, čím napodobňuje ľudské binokulárne videnie. Určite oceníte aj zadný 13 Mpx fotoaparát, ktorý disponuje automatickým zaostrovaním s fázovou detekciou pre rýchlejšie zaostrovanie. Neprehliadnuteľný je aj dizajn a kvalita spracovania. Zadný panel je vyrobený z najnovšieho ochranného skla Gorilla Glass, pritom VIBE S1 má tenký 7, 8mm profil a hmotnosť iba 132 g.

Vďaka 64-bitovému osemjadrovému procesoru MediaTek a 3GB RAM pamäti ponúkne VIBE S1 dostatočný výkon a plynulý beh operačného systému Android 5.0 (Lollipop). Navyše kombinácia 32 GB internej pamäte a možnosti rozšírenia externej pamäte cez microSD až o 128GB zabezpečí množstvo multimédií, ktoré si môžete prezerať na 5.0” Full HD displeji.

Zdroj | Lenovo

Ak chcete pokrok a inovácie, ktoré smartfón Lenovo VIBE S1 prináša podporiť v kategórii SMARTFÓN ankety TECHBOX roka 2015, hlasujte v ankete a vyhrajte jednu zo štyroch špičkových cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.