Reklama

TECHBOX roka 2014: Výber z bankomatu do 15 sekúnd

PR článok

Výber z bankomatu mobilom môžeme označiť za revolúciu v bankovníctve. Spokojnosť užívateľov s funkcionalitou dosiahla top skóre 10/10.

Keď Tatra banka zaviedla bezkontaktné mobilné platby, získala si sympatie všetkých majiteľov smartfónov. S príchodom novej technológie však úplne prirodzene rozvírila otázku: Kedy bude možné mobilom tiež vyberať hotovosť? Nedala nám moc času na premýšľanie a pripravila jasnú odpoveď. V auguste predstavila výber z bankomatu mobilom, novú funkcionalitu aplikácie Tatra banka.

Nezľaknite sa, z mobilu vám bankovky vychádzať nebudú. Ale skráti vám čas pri manipulácii s bankomatmi Tatra banky. Mimochodom, na Slovensku je ich viac ako 300.

Za necelé štyri mesiace si služba získala tisícky fanúšikov. Podľa prieskumov Tatra banky 90% užívateľov považuje výber z bankomatu mobilom za výnimočný a až 99% ho označilo za inovatívny. Oceňujú najmä parametre, ako sú rýchlosť, jednoduchosť a bezpečnosť.

Ako sa dá táto funkcionalita využiť v bežnom živote? Napríklad cestou z práce si potrebujete vybrať peniaze. Stačí, keď auto pristavíte pri najbližšom bankomate a vezmete si so sebou mobil. Nemusíte ani vypínať motor, pretože na tých pár sekúnd sa to skutočne neoplatí. Kým dôjdete k bankomatu, zvolíte si v aplikácii Tatra banka výšku vyberanej sumy a necháte si vygenerovať kód. Pri bankomate sa potom už nezdržiavate, iba zadáte vygenerovaný kód a hotovo. Celý výber mobilom tak netrvá viac ako 15 sekúnd.

Tatra banka

Ak sa vám aplikácia Tatra banka páči, hlasujte za ňu v ankete TECHBOX roka 2014 v kategórii TECHBOX INOVÁCIA ROKA 2014.

Techbox roka 2014 logo

Foto: TECHBOX, Tatra banka

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.