Reklama

TECHBOX roka 2014 - Hlasujte za to najlepšie od Samsungu

PR článok

Máte radi Samsung smartfóny, tablety, inteligentné hodinky, televízory či fotoaparáty? Podporte produkty Samsung v ankete TECHBOX roka 2014 a vyhrajte Samsung GALAXY Note 4.

TECHBOX roka 2014 Samsung

Samsung GALAXY S5

Špičkový smartfón Samsung GALAXY S5 vás dostane najmä svojím ikonickým dizajnom a modernými prvkami. Na prvý pohľad vás zaujme najmä zadná strana s perforovaným vzorom. Smartfón je navyše odolný voči prachu a vode. Ak radi fotografujete, budete nadšení zo 16 Mpix fotoaparátu, ktorý ponúka najrýchlejšie automatické zaostrovanie na svete s rýchlosťou až 0,3 sekundy. Ešte lepší zážitok sľubuje Full HD Super AMOLED displej s uhlopriečkou až 5,1-palca a rýchly štvorjadrový procesor s frekvenciou 2.5 GHz. Samozrejmosťou je možnosť rozšíriť internú pamäť pomocou microSD pamäťových kariet až do 128 GB. Vo výbave nechýba ani čítačka odtlačkov prstov a monitor srdcového tepu.

Samsung GALAXY S5

Ak sa vám smartfón Samsung GALAXY S5 páči, hlasujte zaň v ankete TECHBOX roka 2014 v kategórii TECHBOX SMARTFÓN ROKA 2014.

Samsung Gear S

Nová generácia inteligentných hodiniek Samsung Gear S po prvýkrát ponúka aj 3G konektivitu. Okrem Wi-Fi a Bluetooth pripojenia tak môžete byť s hodinkami neustále online aj v prípade, že sa vzdialite od vášho smartfónu. Samozrejmosťou je telefonovanie a vďaka klávesnici jednoducho odpoviete aj na prichádzajúce správy. Hodinky Samsung Gear S príjemne prekvapia i veľkým 2-palcovým zakriveným Super AMOLED displejom. Dokonca sú hodinky prachu a vode odolné. Užívať si môžete aj množstvo senzorov vrátane monitora srdcového tepu. Nechýba ani GPS a hlasová navigácia pre chodcov HERE. Hodinky využívajú operačný systém Tizen a o chod sa stará 1,0 GHz dvojjadrový procesor. S vstavanou 300 mAh batériou vám vydržia minimálne 2 dni.

TECHBOX roka 2014 Samsung Gear S

Ak sa vám inteligentné hodinky Samsung Gear S páčia, hlasujte za ne v ankete TECHBOX roka 2014 v kategórii TECHBOX INOVÁCIA ROKA 2014.

Samsung GALAXY Tab S 10.5

Ak máte radi krásne veci, rozhodne sa vám bude páčiť štýlový, tenký a ľahký tablet Samsung GALAXY Tab S 10.5. Elegantné telo má len 6,6 mm profil a hmotnosť iba 465 gramov. Prémiové materiály tela tabletu imitujú kov a ukrývajú špičkový WQXGA (2560×1600, 16:10) 10,5-palcový Super AMOLED displej. Prémiový tablet si zaslúži aj prémiový hardvér. Procesor Exynos 5 Octa (štvorjadrový 1,9 GHz +štvorjadrový 1,3 GHz) obsahuje Wi-Fi verzia noviniek a štvorjadrový Qualcomm Snapdragon 800 2,3 GHz nájdete vo verzii Wi-Fi/LTE. Tablet ponúka najnovší OS Android a až 3 GB pamäť RAM. Súčasťou tabletu je dokonca aj zabudovaná čítačka odtlačkov prstov.

TECHBOX roka 2014 Samsung

Ak sa vám tablet Samsung GALAXY Tab S 10.5 páči, hlasujte zaň v ankete TECHBOX roka 2014 v kategórii TECHBOX TABLET ROKA 2014.

Samsung rad HU8500

Zakrivené televízory sú aktuálne trendy, navyše s UHD rozlíšením budete mať svoj televízor pripravený na budúcnosť už dnes. Séria televízorov Samsung HU8500 vás dostane najmä zakrivením obrazu presne v takom uhle, aby ste mali vyvážený pohľad na všetky oblasti obrazu. Rozlíšenie UHD zabezpečí dokonalý obraz a samozrejmosťou je aj konverzia obrazu s nižším rozlíšením na vyššiu úroveň ostrosti typickú pre UHD obraz. Množstvo technológií sa navyše stará o to, aby mal obraz čo najvernejšie farby a dokonalý pohyb. Televízory ponúkajú dokonca externý UHD Evolution Kit, vďaka ktorému si budete môcť aktualizovať televízor aj v budúcnosti a to vrátane hardvéru. Čerešničkou na torte je ovládanie televízora pohybom a najprepracovanejšie Smart TV funkcie na trhu.

TECHBOX roka 2014 Samsung

Ak sa vám zakrivené UHD televízory Samsung radu HU8500 páčia, hlasujte za ne v ankete TECHBOX roka 2014 v kategórii TECHBOX TV ROKA 2014.

Samsung NX1

Nový Samsung NX1 je fotoaparátom pre náročnejších používateľov. Ponúka BSI CMOS senzor formátu APS-C s rozlíšením 28 Mpx v spojení s unikátnym systémom ostrenia NX AF System III. Ten pokryje 90% scény pomocou 205 bodov fázovej detekcie, vďaka čomu nebudú vaše fotografie rozostrené. Spracovanie obrazu má na starosti aktualizovaný procesor DRIMe V, ktorý poskytne ISO až 51 200. Užívať si budete aj videá v 4K rozlíšení. Poteší vás i horčíkové telo a samostatný displej, ktorý zobrazuje okrem stavu batérie aj hodnotu ISO, nastavenie vyváženia bielej, automatického zaostrenia, či hodnoty uzávierky a clony. Navyše NX1 myslí aj na bezdrôtové pripojenie, a tak nechýba Bluetooth v kombinácii s NFC, či rýchly Wi-Fi 802.11ac modul.

TECHBOX roka 2014 Samsung

Ak sa vám fotoaparát Samsung NX1 páči, hlasujte zaň v ankete TECHBOX roka 2014 v kategórii TECHBOX FOTOAPARÁT ROKA 2014.

Techbox roka 2014 logo

Foto: TECHBOX, Samsung

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.