Reklama

TECHBOX ROKA 2011: Vyber najlepších z najlepších a vyhraj Samsung Galaxy Note!

Števo Porubský

Tak to tu ešte nebolo! Môžete vyhrať špičkový Samsung Galaxy Note, ktorý testuje šéfredaktor časopisu TECHBOX. Nie je to ani smartfón, ani tablet, je to jednoducho Note (podrobnú recenziu nájdete i v najnovšom vydaní časopisu TECHBOX 11-12/2011). Ak ho chcete, stačí zahlasovať v ankete TECHBOX roka 2011 o najlepšie produkty zo šiestich kategórií.

TECHBOX roka 2011

HLASOVANIE V ANKETE TECHBOX ROKA 2011 JE UKONČENÉ!

(Ďakujeme za vaše hlasy! Žrebovanie sa uskutoční 23.1.2012, po ktorom budú ohlásené i výsledky ankety.) 

Zapojte sa do zlosovateľnej ankety o špičkový „mobilo-tablet“ Samsung Galaxy Note. Svoj hlas môžete v ankete TECHBOX roka odovzdať najlepším produktom, resp. operátorovi, ktoré získajú ocenenia TECHBOX roka 2011 v jednej zo šiestich kategórií. Už sme spomenuli, že hlavnou výhrou je jedinečný Samsung Galaxy Note, ktorý aktuálne používa samotný šéfredaktor TECHBOXu?

TECHBOX roka 2011

Odborná komisia zložená z redaktorov časopisu TECHBOX a portálu TECHBOX.sk vybrala to najlepšie v kategóriách: FOTOAPARÁT, TV, NOTEBOOK, TABLET, SMARTFÓN a OPERÁTOR, aby vám pomohla rozhodovať sa z užšieho výberu naj produktov, ktoré v tomto roku prišli na náš trh a taktiež vybrať najlepšieho operátora. Ten vás mohol zaujať svojimi službami, atraktívnou kampaňou či jednoducho cenou. Hlasovanie prebieha pomocou e-mailu alebo cez internetový formulár. Podrobné pravidlá súťažnej ankety nájdete na stránke www.techboxroka.sk. Hlasovať môžete najneskôr do 15.1.2012. A kedy bude Samsung Galaxy Note váš? Už 23. januára 2012, tešte sa 🙂

TECHBOX roka 2011

 

O ankete TECHBOX roka

Anketa TECHBOX roka 2011 je prvým ročníkom spotrebiteľskej ankety o najlepšie produkty roku 2011 vo vybraných kategóriách. Cieľom ankety je oceniť najlepšie produkty daného roka z pohľadu spotrebiteľov. Výber je zúžený na šesticu produktov, ktoré vybrala odborná komisia zložená zo skúsených technologických redaktorov TECHBOX-u. Organizátorom súťažnej ankety je spoločnosť BCmobil.sk s.r.o., ktorá je na slovenskom trhu známa už od roka 2005 ako vydavateľ časopisov BCMOBIL & TECHBOX či NAVIBOX, pričom v roku 2011 sa oba časopisy transformovali do jediného časopisu s názvom: TECHBOX. Anketa TECHBOX roka je rozšírením pôvodnej ankety Mobilný operátor roka, ktorá päť rokov oceňovala najlepšieho operátora roka.

TECHBOX roka 2011

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.