Reklama

TECHBOX leto 2020 si už môžete kúpiť na dovolenku, od dnes je v predaji

TECHBOX

Najnovšie vydanie nášho časopisu TECHBOX leto 2020 je od dnes v predaji na celom Slovensku, ale aj on-line. Ešte pred dovolenkovými mesiacmi si ho tak môžete kúpiť, aby ste mali čo čítať počas oddychu a relaxovania. A keďže je nové vydanie letné, nájdete v ňom množstvo letného čítania.

Nosnou témou, presnejšie rozhovorom, je príbeh Milana Kovalančíka z Mobilonline, ktorý dnes už úspešnú firmu vybudoval od nuly. Inšpiratívny príbeh ideálny na letné čítanie pre inšpiráciu a možno i nakopnutie. Inšpiratívny ale môže byť aj pohľad do minulosti takmer 100-ročnej spoločnosti Mercedes-Benz, resp. Daimler.

Z iného súdka, ale opäť k letnej dovolenke, sú však tipy na gadgety nie len na slovenskú dovolenku. Vybrali sme to najlepšie a najzaujímavejšie z tech sveta, čo sa vám môže hodiť. Hodiť sa môže i prehľad dátovo neobmedzených, alebo aspoň čiastočne neobmedzených paušálov. Prelúskali sme ponuky slovenských operátorov a všetky poznatky dali prehľadne dokopy.

Ak sa chystáte na dovolenku na naše malé, ale zato nádherné Slovensko, neprehliadnite ani 10 top aplikácií, ktoré využijete po potulkách, ale aj oddychovaní na Slovensku. Áno, využiť ich môžete aj v takom Česku, či v mnohých ďalších krajinách, no tohtoročná dovolenka na Slovensku bude mať úplne iný nádych. Aj preto padne vhod vedieť, ako si vydezinfikovať osobnú elektroniku.

Počuli ste už o tom, že na Slovensku sa chystá 5G? Tak si určite prečítajte aj náš rozsiahly článok o hoaxoch a výmysloch s ním spojených. 5G je strašiak, ale jedine tak pre absolútne neznalých a konšpiračným teóriám veriacim. My ostatní sa budeme o pár rokov tešiť z úžasných rýchlostí mobilného pripojenia.

TECHBOX leto 2020 ale nie je len o letných témach. Pozreli sme sa na zúbok napríklad novej Motorole Edge+, Huawei P40 Pro či Samsung Galaxy Z Flip, ale aj notebookom Honor MagicBook 14, ROG Zephyrus G14 či Lenovo Legion 5.

Otestovali sme ale aj domácich pomocníkov ako Electrolux Pure i9.2 či gadgety ako Garmin Varia RTL515, JBL Boombox 2, B&O Beosound Balance či Harman Kardon Aura Studio 3. To však stále nie je všetko, čo v novom letnom vydaní časopisu TECHBOX nájdete. 

Kde kúpite TECHBOX leto 2020?

Nový TECHBOX leto 2020 nájdete v každom dobrom stánku či predajni s tlačovinami, no už teraz pracujeme na tom, aby ste si ho mohli kúpiť aj cez ďalšie predajné kanály. Napríklad ho nájdete aj na webe Martinus.sk. Využiť môžete aj sieť predajní MOBILONLINE.SK. Časopis si v desiatkach predajní po celom Slovensku môžete nielen pozrieť a kúpiť, ale môžete využiť aj objednávku cez e-shop.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.