TECHBOX leto 2018 má aj unikátnu prílohu APPKY s 50 top aplikáciami

Len nedávno sme tu mali prvý letný deň a tak je čas na nové vydanie nášho kompletne vynoveného časopisu TECHBOX. Letné vydanie je výnimočné nielen svojim novým dizajnom, formátom a papierom, ktorý sme tento rok priniesli, ale aj prílohou TECHBOX APPKY.

TECHBOX leto 2018 naďalej ponúkne to najlepšie čo medzi technologickými printami na Slovensku môžete kúpiť. Má unikátny formát, špeciálnu tlač UV OfsetPrint, luxusný ofsetový papier, ktorý sa neleskne a opäť až 180 strán. Je to tak stále technológiami nabitá „kniha“ s hrúbkou až 1,2 cm. Samozrejmosťou je aj matná obálka s lamináciou príjemnou na dotyk a nenapodobiteľná vôňa printu.

Príjemne sa vám bude TECHBOX leto 2018 aj čítať. Nechýba vzdušná grafika od Jakuba Otčenáša z agentúry Diorama, ale ani množstvo veľkých fotografií, ktoré na displeji smartfónu, alebo notebooku nikdy neuvidíte.

Tešiť sa môžete aj na bezplatnú 76-stranovú špeciálnu prílohu letného čísla TECHBOX APPKY s 50 najzaujímavejšími aplikáciami nielen na leto. Opäť v novom šate a s úplne novým hlavným partnerom – VÚB banka, vďaka čomu sa dozviete množstvo noviniek aj o mobilnej aplikácii VÚB Mobil Banking.

SÚŤAŽ PREDPLATNÉNový TECHBOX sme doručili dronom! Zaži to aj ty

Všetky aplikácie sme rozdelili do siedmych kategórií: foto/video, hudba, užitočné, šport + zdravie, cestovanie, financie a relax. Aplikácie pritom patria k tým najlepším nielen pre OS Android, ale aj iOS. Pri každej nájdete QR kód, vďaka ktorému si ju môžete do smartfónu či tabletu stiahnuť za pár sekúnd.

Unikátny nielen zvonku, ale aj zvnútra

A čo nájdete v najnovšom vydaní TECHBOX leto 2018? Tým najzaujímavejším je určite exkluzívny rozhovor s Michalom Štenclom zo Sygicu, ktorý poodhalil detaily o tvorbe navigačnej aplikácie, ale aj celkovom biznise toľko zaujímavostí, že sa nám to ledva zmestilo do časopisu. Rovnako sú však zaujímavé aj ďalšie rozhovory s ľudmi z technologického sveta.

Určite neprehliadnite ani reportáže z najrôznejších kútov sveta, vrátane Černobyľu, ale aj takej výroby luxusných kožených puzdier Red Ant Čičmany. Vynovený časopis TECHBOX je však aj o témach, ktoré hýbu svetom technológií.

Preto sme sa pozreli aj na to, čo je to phishing a ako sa proti nemu brániť, porovnali sme foťáky 5 top-end smartfónov na našom trhu, pozreli sa na snahu Švédska o vybudovaní elektrických ciest či príbehu Bliss wallpaper z Windows XP a mnoho ďalších.

Samozrejmosťou sú však aj recenzie a testy najnovších technologických hračiek. Medzi nimi nechýba ani špičková telka Samsung QLED Q9FN, Mercedes-Benz S 400 d 4MATIC, Range Rover Velar, Panasonic LUMIX G9, Bose SoundWear Companion a mnoho a mnoho ďalších. Určite si však prečítajte aj chuťovku, retrorecenziu Nokie 7110.

Samozrejme, toto nie je ani zďaleka všetko, čo v TECHBOX leto 2018 nájdete. 180 strán obsahuje množstvo kvalitného čítania nielen na dovolenku. Mimochodom, máme pre vás i tipy na dovolenkové a výletné appky, ale aj weby, cez ktoré kúpite perfektné letenky.

Kde ho kúpite?

Nový TECHBOX leto 2018 nájdete v každom dobrom stánku či predajni s tlačovinami, no už teraz pracujeme na tom, aby ste si ho mohli kúpiť aj cez ďalšie predajné kanály. Prvým, ktorý určite využite je sieť predajní MOBILONLINE.SK. Časopis si na desiatkach predajní po celom Slovensku môžete nielen pozrieť a kúpiť, ale môžete využiť aj objednávku cez internetový obchod MOBILONLINE.SK.

Veríme, že nový TECHBOX bude pre vás výnimočným čítaním. Ak máte chuť vyhrať časopis TECHBOX doručený aj s dronom, predplaťte si ho na stránke techboxdronom.sk :)

Komentáre k článku