Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX appky leto 2016 - letná príloha ako darček vďaka Orangeu

TECHBOX appky leto 2016 - letná príloha ako darček vďaka Orangeu
TECHBOX
TECHBOX appky leto 2016 - letná príloha ako darček vďaka Orangeu

Opäť máme pre vás skvelý darček. Spolu s časopisom TECHBOX 7-8/2016 bezplatne získate obľúbenú príručku TECHBOX appky leto 2016 s 50 najlepšími aplikáciami pre smartfóny, ktorá vznikla za podpory Orangeu a ďalších partnerov. Jednoducho povedali sme si, že vám opäť urobíme radosť.

Už tretíkrát sme pre vás vytvorili špeciálnu prílohu TECHBOX APPKY leto 2016. Tento rok sa môžete tešiť až na 76 strán plných aplikácií. Opäť sme pre vás totiž vybrali 50 aplikácií pre smartfóny, o ktorých si myslíme, že patria k najlepším, aké si dnes môžete stiahnuť. V TECHBOX appky leto 2016 tak nájdete aplikácie pre operačný systém Android, ale aj iOS, BlackBerry OS či OS Windows Phone, pričom každú aplikáciu si môžete jednoducho stiahnuť do smartfónu vďaka QR kódom.

Praktický „mini“ časopis TECHBOX appky leto 2016 má ideálny malý formát A6 na nosenie kdekoľvek. Dámy v kabelke, muži v zadnom vrecku nohavíc…jednoducho určite si nájde svoje miesto po boku vášho smartfónu, aby ste si kedykoľvek mohli stiahnuť aplikácie až zo siedmich kategórií: FOTO, HUDBA, ŠPORT, UŽITOČNÉ, CESTOVANIE, FINANCIE či RELAX. Celkovo sme pre vás vybrali 50 aplikácií!

Všetky aplikácie sme si vyskúšali na redakčných smartfónoch, preto v TECHBOX appky leto 2016 nájdete naše reálne skúsenosti a odporúčania, ako aplikácie využiť čo najlepšie. Nechýbajú údaje o cene, pričom sme vyberali najmä aplikácie, ktoré sú zadarmo, resp. je ich možné využívať bez príplatkových funkcií bez nutnosti akejkoľvek investície. Pri každej aplikácii nájdete aj jej veľkosť a naše hodnotenie. Tie najlepšie aplikácie z najlepších sme označili logom NÁŠ TIP!

Ak prílohu TECHBOX appky leto 2016 chcete, stačí si kúpiť najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 7-8/2016, ktorý dostanete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach len za 1,90 €. Neváhajte však ani chvíľu,  počet v distribúcii je limitovaný nákladom. A zo skúseností z predchádzajúcich rokov, sa časopis rýchlo vypredáva.

Za to, že sme vám mohli prílohu priniesť úplne bezplatne, patrí veľké ďakujem operátorovi Orange – hlavnému partnerovi prílohy. Ďakujeme taktiež za podporu partnerom Tatra banka – partner prílohy a kategórie FINANCIE, 360fly – partner kategórie FOTO, JBL – partner kategórie HUDBA, Jabra – partner kategórie ŠPORT, miniFaktúra – partner kategórie UŽITOČNÉ Mio – partner kategórie CESTOVANIE a Garmin – partner kategórie RELAX.

Zdroj