Reklama

TECHBOX Android Špeciál 6-7/2013 už môžete sťahovať a úplne zadarmo!

Števo Porubský

Presne 2 mesiace po vydaní prvého čísla TECHBOX Android Špeciál sme na android.techbox.sk uploadli druhé vydanie dvojmesačníka, ktorý prináša unikátny formát 9:21 pre maximálne pohodlné čítanie na akomkoľvek smartfóne s Adobe Reader. 111-stranové číslo je zadarmo, tak sťahujete a nezabudnite sa prihlásiť na odber, pretože len tak budete vždy informovaní o novom vydaní!

TECHBOX Android Special

Nedávno sme dali v redakcii hlavy dokopy a vznikol PDF časopis o Androide, ktorý stačí stiahnuť a čítať. Žiadne objemné dáta, žiadne zoomovanie, pohybovanie krížom-krážom po bežnej A4 strane… TECHBOX Android Špeciál ako bezplatný PDF časopis je unikátny práve tým, že na čítanie vám stačí pohyb po displeji smerom dole a hore. Čítanie je bezproblémové tak po výške, ako aj po šírke displeja vďaka unikátnemu formátu 9:21. Časopis naviac prináša „drobnosti“, ktoré ešte viac rozširujú jeho informačnú hodnotu – hyperlinky na rozsiahlejšie články publikované on-line, ale i na živé fotogalérie na portáli TECHBOX.sk či videá na našom YouTube kanáli. Nechýbajú ani Android aplikácie, pričom ak sa vám niektorá zapáči, stačí kliknúť a môžete si ju stiahnuť rovno z Google Play obchodu! Na android.techbox.sk je už druhé vydanie, ktoré ponúkne ešte viac pútavého obsahu na ešte viac stranách! Samozrejme je zadarmo a pre všetkých-

Stiahnite si BEZPLATNÝ časopis TECHBOX Android Špeciál 6-7/2013!

TECHBOX Android Special

V novom TECHBOX Android Špeciál 6-7/2013 nájdete napríklad novinky z celého sveta, ale i konferencie Google I/O, zaujímavé fotoporovnanie top smartfónov súčasnosti, veľkú recenziu Samsungu GALAXY S4, HTC One ale i tabletov ako Acer Iconia A1, Google Nexus 10 či Ainol Novo 9 Spark s ultrajemným rozlíšením. Pozreli sme sa však aj na Sony Xperia Tablet Z, ale i to, ako vlastne nový „boom“ zvaný tablet vznikol. Ste zvedaví? Tak čítajte, budete určite prekvapení! 😉 Určite neprehliadnite ani exkluzívny rozhovor s Michalom Štenclom, spoluzakladateľom celosvetovo známej spoločnosti Sygic či pár rád o tom, ako si vybrať ten správny smartfón pre vás. To však nie je všetko, veď na 111 strán sa toho zmestí kvantum. Tak sťahujte, čítajte a nezabudnite sa na android.techbox.sk zaregistrovať, aby ste nikdy nepremeškali nové číslo TECHBOX Android Špeciál!

TECHBOX Android Special

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.