Reklama

TECHBOX Android Špeciál 12/2014-1/2015 si už môžete bezplatne stiahnuť!

Števo Porubský

Po dvoch mesiacoch plných makania na novom vydaní TECHBOX Android Špeciálu je nové vydanie 12/2014-1/2015 už na svete a pripravené na stiahnutie. Samozrejme stále zadarmo a stále v unikátnom formáte 9:21 pre pohodlnejšie čítanie na mobile či tablete. V aktuálnom čísle je však viacero unikátnych kúskov. Napríklad také luxusné Vertu Aster či exotické Xiaomi Mi4. Stiahnite si nové vydanie, veď je úplne zadarmo! 😉

Nezabudnite, pre maximálne pohodlné čítanie na akomkoľvek smartfóne či tablete si stiahnite čítačku Adobe Reader.

TECHBOX Android Špeciál 12/2014-1/2015

Určite už viete, že TECHBOX Android Špeciál ako bezplatný PDF časopis je unikátny práve tým, že na čítanie vám stačí pohyb po displeji smerom dole a hore práve vďaka nezvyčajnému formátu 9:21. Samozrejmosťou sú „drobnosti“, ktoré ešte viac rozširujú jeho informačnú hodnotu – hyperlinky na rozsiahlejšie články publikované on-line, ale hlavne aj na živé fotogalérie na portáli TECHBOX.sk či videá na našom YouTube kanáli. Nechýbajú ani Android aplikácie, ktorých sme vyskúšali ešte viac, ako doteraz, pričom ak sa vám niektorá zapáči, stačí kliknúť a môžete si ju stiahnuť rovno z Google Play obchodu! Pridali sme napríklad tlačidlo na vrátenie sa na obsah pod každým článkom a TECHBOX Android Špeciál je ešte viac farebný, ako doteraz.

Stiahnite si unikátny a hlavne BEZPLATNÝ časopis TECHBOX Android Špeciál 12/2014-1/2015!

TECHBOX Android Špeciál 12/2014-1/2015

V najnovšom vydaní TECHBOX Android Špeciál nájdete opäť kopec zaujímavého čítania. Určite neprehliadnite testy unikátnych kúskov ako Vertu Aster s cenou takmer 5 000 € či exotického, ale dostupného Xiaomi Mi4 či vlajkovej lode z Južnej Kóreji – Samsung GALAXY Note 4. Na zúbok sme sa ale pozreli aj ďalším smartfónom i tabletom. Neprehliadnuteľný je určite Lenovo YOGA Tablet 2 Pro so zabudovaným projektorom či nenápadný ASUS Transformer Pad TF103C s prijateľnou cenou. Ak vás zaujíma súčasné dianie vo svete technológií, určite si prečítajte aj tému o smart hodinkách, v ktorej nájdete aj jeden rozobraný kúsok. A aby ste boli ešte múdrejší ako doteraz, prečítajte si aj tému Vyznajte sa v smartfónoch, v ktorej sme si dopodrobna prebrali to najdôležitejšie – procesory. To ale nie je zďaleka všetko, čo na 111 stranách nového vydania TECHBOX Android Špeciál nájdete. Stačí kliknúť na android.TECHBOX.sk a nové vydanie 12/2014-1/2015 si môžete úplne zadarmo stiahnuť do mobilu, tabletu alebo počítača.! Nezabudnite sa tiež na android.TECHBOX.sk aj zaregistrovať, aby ste nikdy nepremeškali nové číslo TECHBOX Android Špeciál!

TECHBOX Android Špeciál 12/2014-1/2015

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.