Reklama

TECHBOX 7-8/2014 so špeciálnou prílohou TECHBOX appky len za 1,90 €

Števo Porubský

Leto je v plnom prúde, dovolenky začali a nie je nič lepšie ako si ľahnúť a oddychovať. Pri vode, na terase či v záhrade… A najlepšie s dobrým časopisom v rukách. Počas tohto leta máme pre vás rovno dva! Jeden veľký, klasický TECHBOX ako ho poznáte, no i jeden malý, extrémne praktický a plný aplikácií, ktoré by vám nemali chýbať vo vašom smartfóne či tablete.

TECHBOX 7-8/2014 s prilohou TECHBOX appky

Pred letom sme si švihli a pripravili nielen plnohodnotný TECHBOX číslo 7-8/2014 s množstvom tém, testov a noviniek, ale aj špeciálnu samostatnú prílohu TECHBOX appky, v ktorej nájdete až 50 najlepších aplikácií pre smartfóny z najrôznejších oblastí. Praktický časopis TECHBOX appky vo formáte A6 vám prinášame najmä vďaka podpore hlavného partnera novinky – operátora Orange. Je zadarmo, jednoducho len tak, pre každého, kto si kúpi časopis TECHBOX 7-8/2014. Veríme, že sa vám bude náš letný darček páčiť.

TECHBOX 7-8/2014

Aj keď sme množstvo času venovali príprave prílohy TECHBOX appky, časopis TECHBOX 7-8/2014 je nabitý tým najlepším, čo sa za posledné obdobie udialo vo svete technológií a čo nám prešlo rukami. V novom vydaní si tak môžete prečítať tému o tom, ako si vyberať foťák nielen na dovolenku, ako si zvoliť správne heslá či ako vyzerá smartfón a tablet rozobratý do poslednej skrutky. Určite neprehliadnite ani tému o LED žiarovkách. Určite im prídete na chuť aj vy. Mimochodom, pamätáte si na bublinu „.com“ zo začiatku milénia? FLAME vám prezradí, či sa niečo podobné nedeje aj v dnešnej dobe. Navyše aj počas leta máme pre vás skvelú súťaž, tentokrát hráme o špičkový smartfón s QHD displejom LG G3!

Vo vnútri časopisu TECHBOX 7-8/2014 nájdete aj kupón na bezplatné zaslanie unikátnej letnej pohľadnice cez aplikáciu CEWE FOTOSVET!

TECHBOX 7-8/2014

V redakcii sa nám tiež ocitli najhorúcejšie novinky, a tak si môžete prečítať, aký je život s tabletom Samsung GALAXY Tab S 10.5, ale i Lenovo Yoga Tablet 10 HD+ s vylepšeným hardvérom. Vyskúšali sme aj HTC One mini 2, tenký Huawei Ascend P7, superdrahý Vertu Constellation či postavili do súboja dva dostupné phablety od Gigabyte a Prestigio. Zaujímavým by sme mohli nazvať hybrid Samsung GALAXY K Zoom ako kríženca kompaktu a smartfónu, čiernu skrinku do auta Garmin Dash Cam 20 či množstvo drobností v sekcii RUČNE STRUČNE. V redakcii nie sme bordelári, tak sa sme si posvietili aj na robotické vysávače od LG a iRobot. Tvrdým moto testom prešlo až 5 automobilov vrátane lahôdok v podobe MINI Cooper S či Jaguar XF Sportbrake. To ale nie je ani zďaleka všetko, čo si v novom TECHBOX 7-8/2014 môžete prečítať. Jednoducho na leto máte postarané o čítanie a zábavu.

TECHBOX 7-8/2014

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 7-8/2014 vrátane bezplatnej prílohy TECHBOX appky, ktorej hlavným partnerom je Orange, nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach len za 1,90 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX (bez prílohy TECHBOX appky), ktoré stojí len 1,60 € máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.

TECHBOX 7-8/2014

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.